[ dalibor_zdravkovic @ 19.12.2010. 22:10 ] @
Imam string sa html tagovima npr:
Code:

Mauris turpis turpis <b>tincidunt quis</b> vestibulum pulvinar, lacinia vitae elit. Class aptent taciti sociosqu ad <i>litora torquent</i> per conubia nostra, per inceptos himenaeos.


Kada ovaj string postavim kao htmlText za TextField on se renderuje na sledeci nacin:

"Mauris turpis turpistincidunt quis vestibulum pulvinar, lacinia vitae elit. Class aptent taciti sociosqu adlitora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos."

Nema razmaka iza tagova iako razmaka ima u stringu.

Pomoc.





[Ovu poruku je menjao dalibor_zdravkovic dana 20.12.2010. u 00:02 GMT+1]
[ StarCraft @ 20.12.2010. 21:22 ] @
Jesi rešio?
Ja sam probao da repliciram to što si ti naveo, međutim kad selektujem "render text as html" ništa ne biva, samo mi prikaže te tagove kao što su i napisani(??)

Koju verziju fleša koristiš anyway?
[ dalibor_zdravkovic @ 21.12.2010. 02:26 ] @
Citat:
StarCraft: Jesi rešio?
Ja sam probao da repliciram to što si ti naveo, međutim kad selektujem "render text as html" ništa ne biva, samo mi prikaže te tagove kao što su i napisani(??)

Koju verziju fleša koristiš anyway?


Resio sam tako sto sam zamenio TextField sa TLFTextField i onda radi sve kako treba samo sto je TLFTextField flex komponenta a ne flash, malo je zeznuta za primenu stilova ali ima sev u dokumentaciji.

Aplodovao sma ono sto sam uradio (fajl: project.zip, dole).

A sto se tice verzije koristim trenutnu verziju flash plejera, trebalo bi da je 10.1, i flash CS5.

[Ovu poruku je menjao dalibor_zdravkovic dana 21.12.2010. u 03:39 GMT+1]