[ Ricaizborica @ 21.12.2010. 12:34 ] @
E ovako unapred se zahvaljujem svakom ko bi mogao da mi pomogne u vezi ovog problema: radi se o sledecem imam stari epsonov lx-300 stampac on je radio super do skora na nekom starom kompjuteru koji je imao ltp port kad je taj kompjuter prestao da radi dobio sam drugi i naravno noviji bez ltp porta u tu jednoj domacoj radnji u Uzicu prodali su mi Usb-Ltp kabal bez imena verovatno kineski. Drajvere sam dobio neke boze sacuvaj na Xp sam jedva uspeo da instaliram neki i on je radio ali zbog nekog razloga text je razdvajao na dve polovine uzduzno po pola texta u celoj liniji. Ali mi je pomogao jedan covek tako sto mi je rekao da svaki put kad ocu nesto da ostampam moram da promenim port stampaca na bilo koji potvrdim pa udjem ponovo i vratim na Usb003 printer port i to je radilo ali u poslednje vreme i tako jedva uspeva Imam i drugi kompjuter na kom je Win 7 na njemu nemam problem sa drajverom ali isto polovi tekst Molim vas ako bilo ko zna nesto o tome ili ako zna neko nesto o kartici sa ltp portom bio bih mu veoma zahvalan.
[ sasa022 @ 23.12.2010. 02:57 ] @
Potrazi Parallel Port PCI card ( Intex ITCI-1P kosta oko 10€ ).