[ magsavers @ 22.12.2010. 22:28 ] @
Kupio sam mts One Touch x080 usb modem. Prikljucio na lap top i internet radi. Modem sam kupio radi slanja i primanja e-mailova kada sam na putu, van Bgd. Vazno mi je da e-mail adresa bude [email protected]. Otvorio sam Outlook i probao da podesim slanje mail acount. Uspeo sam da podesim tako da mogu da dobijam mejlove ali nikako da posaljem e-mail. Aktivirao sam nalog na mondu i probao sve moguce kombinacije sa outgoing serverom ali nista. Sa podrskom sam se cuo 100 puta, bio kod njih ali ni oni mi za sada nisu pomogli. Ukoliko neko moze da mi kaze sta treba gde da upisem neka mi pomogne, bio bih mu zaista zahvala. Usput moram da napomenem da sam ja to uspeo 18. novembra ali je neko (kod supruge na poslu) gledao lap top i probao da otvori jos jedan acount i obrisao setovanja a ja nisam zapamtio sta sam gde pisao, znaci moze da radi ali ja nemam vise pojma kako. Osecam se vrlo glupo. HELP
[ magsavers @ 27.12.2010. 12:25 ] @
Ne mogu da verujem da niko ne moze da mi pomogne!
[ calexx @ 27.12.2010. 13:41 ] @
Odavno nisam koristio eunet mail, da li dozvoljavaju slanje ako nisi na internetu kod njih?
[ magsavers @ 27.12.2010. 17:28 ] @
Dozvoljavaju naravno. Nemam nikakvih problema nigde: kod kuce ikomline, u firmi nadlanu, moj bezicni internet telenor. Jedino imam problem sa mts bezicnim internetom (modem usb). Da stvar bude jos zanimljivija ni Mondo mi ne radi uopste. Kada bi radio mondo onda bih preko njega slao mejlove a primao (to mogu i sada) preko euneta. Valjda neko zna nesto o svemu nisam valjda ja jedini koji je u Srbiji kupio mts internet modem sagem? (nace internet radi zadovoljavajuce.