[ forgotten_bug @ 01.02.2004. 21:36 ] @
Ok ljudi za**bo sam se! Nabavio sam pogresnu Mayu 5, umesto da uzmem koja radi na Linuxu, ja baksuz uzeo koja radi na prokletom win! Jel ima da neki lik koji hoce da se menja, Maya za Mayu? jel ima takvih!?
[ GavrilovPrincip @ 02.04.2004. 00:44 ] @
Mozda mogu ja da ti pomognem)
[ Vladimir Malic @ 02.04.2004. 02:49 ] @
A ima li neko da zna da radi u programu Maya, a hoce da odgovori na poneko pitanje pocetnika?
[ forgotten @ 02.04.2004. 14:10 ] @
Citat:
GavrilovPrincip:
Mozda mogu ja da ti pomognem:))


Hvala ti ali uspeo sam da je nabavim zahvaljujuci jednom prijatelju sa foruma :))
[ forgotten @ 02.04.2004. 14:13 ] @
Citat:
Vladimir Malic:
A ima li neko da zna da radi u programu Maya, a hoce da odgovori na poneko pitanje pocetnika?


Tu ti ja ne mogu pomoci posto i ja mucim muku stim, jedino da ti preporucim da skupis neku kintu i narucis knjigu sto sam ja i uradio :))
[ GavrilovPrincip @ 03.04.2004. 19:59 ] @
Citat:
Vladimir Malic:
A ima li neko da zna da radi u programu Maya, a hoce da odgovori na poneko pitanje pocetnika?





Ok sto se tice pocetaka sa mayom najteze je jer nema knjiga nz srpskom vezanih za nju...al zato krsha tutoriala ne netu....jedino si prepusten njima jer je zaista tesko ovako preko foruma da ti neko objasnjava pocetnicke stvari...imash ..recimo za pocetak bih ti preporucio ovo

http://www.simplymaya.com/movie_pages/category.mhtml?cat_id=23

free pocetnicki tutoriali u avi i wmv formatu nisu veliki ....a naucices sa njima puno..

:)
[ forgotten @ 05.04.2004. 14:26 ] @
Kad smo vec kod preporuka sajtova ja bih ti onda preporucio ovaj : www.learningmaya.com
[ chovasie @ 24.04.2004. 14:47 ] @
jako sam zainteresovan za maya 5.0 unltd. za linux imas li to??? ako imas ok! mozemo se dogovoriti za neku zamenu mozda??? ja imam dosta video tutoriala za maya i spreman sam to da menjam za linux verziju maye! javi se!

[email protected]