[ dare023 @ 24.12.2010. 19:39 ] @
Ubacio sam cyanogen mod na svoj desire i prvi utisci su uglavnom pozitivni,telefon bolje radi sve u svemu...
Vidim da ima gomila podešavanja ,a ja trenutno baš i nemam vremena da istražujem,a jedno mi jako smeta : ne mogu da pronađem kako da se u kontaktima vide grupe i da postavim posebna zvona za njih !
Kontakte sa sinhronizovao sa gmail-om i sve postavio u grupe gde treba,kontakti se nalaze u samo jednoj grupi.
Kada odem u contacts > display options > choose contact to display,odaberem gmail nalog i štrikliram sve grupe,međutim nigde u kontaktima se ne vide...
Da li se ovo može uraditi kao na stock rom-u?
I da ,do sad sam našao još par stvari:
1.kada se priključi na računar,da bih uključio tetering moram da idem u settings,to je bolje na stock romu,da ti opcije da biraš,ovde možeš samo da uključiš disk mode (ili kako se već zove)
2.Malo sam čačkao po internetu i prijavio mi je da nema dosta memorije (opera),a ima slobodnih oko 150 mb,da li je to do rom-a ili do opere?
3.Nema prečice za wi-fi hotspot
Ovo pod 1,2 i 3 : ne želim da otvaram raspravu,samo iznosim zapažanja,moguće da ja još nisam sve pronašao,kažem juče sam ubacio cyanogen...