[ muscolo @ 29.12.2010. 12:22 ] @
pre 2 dana sam kupio sony lcd televizor, imam kablovsku sbb televiziju i na digitalnom modu sam skenirao digitalne kanale i nasao ih je preko 100, mogu da idem kroz guide i vidim programe za ceo dan za sve kanale ali mogu da se gledaju samo rts 1, sbb kanal, video zona (kanal na kom se vrte 3 reklame u krug) i 5 radio stanica, ostali kanali su crni pa jel ima neki dekoder ili neki nacin da se gledaju svi ostali kanali iz ponude a da ne dobijem njihov modem onaj sa upravljacem jer mi je to komplikovano. hvala veliko u napred
[ Fac Ut Vivas @ 29.12.2010. 13:56 ] @
Teško... Novi receiver-u koriste PowerKey enkripciju i ne postoji kartica koju možeš izvaditi iz njihovog receivera da bi ubacio u TV.
Čak i da nađeš negde stari receiver koji koristi NDS karticu mislim da su upareni a i ne znam da li postoji modul za NDS za TV?!?

Sve u svemu ništa od toga...
[ calexx @ 29.12.2010. 14:24 ] @
Možda je komplikovano ali ne vidim razlog da nešto mutiš kada praktično džabe od njih dobiješ receiver (pošto koristiš SBB internet) a povezivanje i nije neki problem.
[ muscolo @ 29.12.2010. 19:01 ] @
a i nije mi jasno zasto bas tih par kanala mogu a ostali ne da se gledaju
[ Fac Ut Vivas @ 30.12.2010. 02:05 ] @
Jednostavno su ih zaboravili zaključati, sećam se da je pre nekog vremena mislim Zone Reality bio otključan. Možda su svoje promo kanale namerno ostavili ko će ih znati...