[ Stijak @ 03.01.2011. 03:38 ] @
Iznenadio sam se kada sam danas povezao svoj FB nalog sa brojem telefona i kada sam otkrio da radi i za naše mobilne... Naime - praćenjem FB instrukcija - nakon slanja "F" u poruci na broj 32665 sam dobio konfirmacioni broj koji sam upisao na FB i od tada sam već dve FB poruke dobio direktno na mobilni kao SMS...

E sad - ono što mene zanima - koliko takve usluge koštaju... U prvoj poruci je bila instrukcija da ukoliko hoću da obustavim ovu uslugu - da odgovorim sa "stop" što je standard za usluge koje se plaćaju po primljenoj poruci... Neko može dati neki link sa cijenama - ili bar - ako je prepaid - da kaže koliko se njemu naplaćuje... I do sad sam provjeravao facebook sa mobilnog - ali ovo je super jer mi poruke (a možda i neke notifikacije) stižu odmah - praktično - na jeftinom telefonu imam analog push notifikacija...

Ovo ostavljam na ovaj podforum, jer koliko sam shvatio čitajući po netu - implementacija je posebno urađena za svakog operatera (ima recimo i tema za telenor na ovom forumu - http://www.elitesecurity.org/t...obile-ne-stize-na-Telenor-broj)...
[ agasoft @ 03.01.2011. 11:02 ] @
O, i MT:S se civilizovao da uvede ovo posle Telenora i VIP-a.
Na Telenoru cena odlaznih poruka je 2 dinara plus pdv, na VIP je cena
standardnog SMS-a, a ovde moraš da probaš.
Notifikacije se ne naplaćuju.
Nemoj se previše oslanjati na ovo, zna nekad da ne radi.
Neke se poruke nikad ne isporuče, ne stignu.
[ MilanTarot @ 03.01.2011. 11:34 ] @
Telenor ima posebnu tarifu za ovo!?
Code:
Facebook does not charge for this service. However, Telekom Srbija's [b]normal text messaging rates[/b] still apply.

[ Danilo Cvjeticanin @ 03.01.2011. 12:04 ] @
Zna li neko tacnu informaciju koliko kosta sms sa telekom mreze?
[ Vladokv @ 03.01.2011. 12:17 ] @
Imam vip postpaid, sve je skroz besplatno, jedna poruka nije nikad isporucena.
Besplatno je, ali ne 100% pouzdano
[ mladja037 @ 17.01.2011. 21:33 ] @
Zasto ne mogu da posaljem ovu poruku sa 065 broja? :S
[ zikic015 @ 18.10.2012. 18:23 ] @
Citat:
Vladokv:
Imam vip postpaid, sve je skroz besplatno, jedna poruka nije nikad isporucena.
Besplatno je, ali ne 100% pouzdano

Dali je jos uvek u VIP-u besplatno i primanje i slanje poruka sa fejsbuka, posto sam i ja postpejd korisnik.