[ Nije bitno @ 04.01.2011. 18:21 ] @
Kako da prebacim SMS poruke sa Nokia telefona na PC?

Probao sam sa PC Suite-om i nije htio da prebaci svaku (recimo jednu cetvrtinu ne vidi) i to je izgleda uobicajena pojava sa njim.

Da li postoji neki drugi softver koji moze odraditi slican posao,ili eventualno prebaciti poruke sa interne na eksternu memoriju telefona,odakle je vec lako prebacvati na racunar.Telefon je Nokia 3110c (s40).Koliko vidjeh,postoje neki programcici koji to obavljaju sa strane telefona,ali ne za s40 vec s60.
[ codeNO @ 06.01.2011. 18:19 ] @
Arhiva folder napravis pa prebacis na komp ali citas ih preko pc suita. On ih otvori pa kopi paste u note/wordpad i eto
[ Nije bitno @ 09.01.2011. 11:51 ] @
Pazi,ja ih stavim u poseban folder na telefonu,ali PC Suite jednostavno ne vidi sve poruke i ne mogu da ih iskopiram kad ih po njemu nema uopste.U pocetku sam jos i mogao kopirati ove sto se vide,sad i za to ima nekih problema,kad kliknem 'copy' zablokira...

[ zigi @ 27.01.2011. 16:53 ] @
Ne vidi one poruke sto su na sim kartici . Prebaci ih u telefon pa ce ih videti

pozz
[ potparic @ 27.04.2012. 11:29 ] @
Da li neko zna kako da prebacim sms poruke sa samsung wave-a na racunar? Pokusao sam preko samsung kies ali ne vidim nikakvu opciju za to. Pozdrav!
[ igor tomic @ 03.05.2012. 21:02 ] @
postoji program http://www.mobiledit.com/ i ima mogucnost da ti poruke spremi u eksel tablicu sve fino i lijepo i onda to spremis na racunalo. Usput da kazem posijeti stranicu www.bubni.com mozes slati anonimne sms poruke.

LP