[ overwise @ 11.01.2011. 18:43 ] @
prvo pozdrav, ja sam novajlija na sajtu i imam pitanje.

Ova tema, vidim, često se javljala, ali tražen i adekvatan odgovor i ne baš. Zato ću probati da postavim ponovo temu nebi li se javio neko sa svežijim informacijama. Ukratko:

Osmislio sam sajt koji bih usmerio klijentima u inostranstvu. Klijenti bi moje usluge plaćali karticom.
Ja bih otvorio devizni račun, klijent bi uplatio online, ja bih mogao svoj novac podići ovde, u BG-u.

Kako?

Ne morate mi crtati, snaćiću se i sam, samo mi treba potvrda da je moguće, i link ka nekim proverenim servisima koji mi mogu pružiti takve usluge.

Hvala unapred
[ view @ 11.01.2011. 20:40 ] @
pa imas raznih skupih ili jeftinih resenja ali cinjenica je da u srbiji ne mozemo ba sve to i da koristimo.Ono sto ja koristim to je 2checkout u kombinaciji sa payoneer karticom.To ce ti zavrsiti posao za pocetak dok se to malo poslovanje preko interneta ne sredi kod nas.
[ overwise @ 12.01.2011. 10:00 ] @
Hvala Željko, upravo takav savet mi je trebao. Idem da istražim, za početak 2checkout.com...
[ view @ 12.01.2011. 12:55 ] @
Nema na cemu,nisu bas nesto povoljni ali nije ni preterano skupo ali posluzice dok ne budemo imali neka bolja resenja u nasim bankama.