[ MACTEPx @ 14.01.2011. 17:38 ] @
Da li postoji neki nacin da u fl studiju kopiram note ili ceo kanal iz jednog u drugi projekat? copy/paste radi samo u okviru istog projekta
[ Dragan Macura @ 14.01.2011. 19:48 ] @
Ne možeš kopirati kanal iz projekta u projekat, ali možeš kopirati note iz kanala jednog projekta u kanal drugog projekta.

npr. U "projektu 1" imas u Fl Keysu odsvirane note, selektuješ note i kopiraš ih. Onda otvoriš "projekat 2" i otvoriš kanal Fl Keys, odes na piano roll i naljepiš ih.

[Ovu poruku je menjao Dragan Macura dana 15.01.2011. u 01:54 GMT+1]
[ MACTEPx @ 15.01.2011. 09:12 ] @
Sad sam probao i nece obican copy za note ali radi copy to midi clipboard, u tome je bio problem.
[ wwsshockwave @ 30.01.2011. 13:26 ] @
ma moze sve ;))

prvo otvoris piano roll selektujes note sa CTRL+A, onda u istom prozoru FL otovris, tj. ides open drugi projekat i selektujes sempler u sekvenceru i CTRL+V u piano roll ;))
probaj sam, a na kraju krajeva mogu i video da ti posaljem, al moras da se potrudis, sve sto znam sam sam naucio i voljan sam da pomognem haha :P

ako hoces da kupiras efekte iz mixer kanala isto moze, npr u kanalu 10 ti je piano, kliknes desni klik na kanal 10 > File > Save mixer tracks state as... (sacuvas pod nekim imenom)
a posle u drugom projektu na kanalu za taj zvuk ides desni klik > file > open mixer track state

Cheers ;))
[ psychaos @ 13.03.2011. 00:56 ] @
Pa postoji nacin da, to "profesionalno", zasebno exportujes u MIDI fajl i onda ga ucitas u projektu u kom zelis.