[ RotartSinimDa @ 16.01.2011. 14:41 ] @
Pozdrav!

Imam pitanje oko meda playera za USB i eksterne HDD.

Kako TV nema svoj media player, ako prikljucim USB ili HDD direktno u TV, svi veci fajlovi ne rade, ima problema sa .mkv kodecima a BDMV naravno nikako ne moze da se pusti na taj nacin. Zato mi je potreban uredjaj, a trazim uredjaj male velicine, portabl, koji ce se nalaziti izmedju eksternog diska i TV-a. Ono sto sam nasao a da odgovara opisu je Micca MPlay - It's as simple as 1-2-3: Store your digital media files on a flash drive, USB hard drive, or SD Card; Insert the USB drive or SD card into the MPLAY; Sit back and enjoy as the MPLAY playback your video, photos, or music on the big screen! a i odgovarajuce je velicine, oko 150 grama. Dakle nije mi potreban uredjaj poput WD TV jer eksterni HDD vec imam, ali taj HDD u sebi nema plejer.

Problem je sto ne vidim da ovi Micca MPlay uredjaji mogu da pustaju BDMV a i taj sto se kod nas ne prodaju.

Da li postoji neki slican uredjaj koji radi na istom principu, ali koji dakle pusta 1080p sadrzaj ukljucujuci i BDMV, a koji je dostupan kod nas?

Hvala