[ azag @ 21.01.2011. 13:48 ] @
Pozdrav svima. I mene zanima koliko dobro treba da se zna madjarski,ali me isto zanima dali neko zna dali sa madjarskim pasosem moze da se dobije zaposlenje u eu ili treba radna viza
[ Isak666 @ 21.01.2011. 14:17 ] @
Vec ima tema (mozda si hteo na nju da odgovoris) o tome, pa probaj http://www.elitesecurity.org/t...pasos-znanje-madjarskog-jezika

Poz
[ azag @ 21.01.2011. 20:25 ] @
Video sam da se prica o dobijanju madjarskog drzavljanstva i posto ispunjavam jedan uslov(majka mi je po nacionalnosti madjarica)zainteresovalo me sve to.Hteo da zamolim nekog ko je upucen kakve su povoljnosti sto se tice zaposlenja u eu u odnosu na onog ko ima srpski pasos
hvala unapred
[ Isak666 @ 21.01.2011. 21:47 ] @
Pa idi na temu ciji link sam ti ostavio, moguce je da je neko prati, pa ce ti odgovoriti pre nego ovako da otvaras novu temu.
[ zec33 @ 18.09.2012. 13:55 ] @
Citat:
azag:
Video sam da se prica o dobijanju madjarskog drzavljanstva i posto ispunjavam jedan uslov(majka mi je po nacionalnosti madjarica)zainteresovalo me sve to.Hteo da zamolim nekog ko je upucen kakve su povoljnosti sto se tice zaposlenja u eu u odnosu na onog ko ima srpski pasos
hvala unapred

Vidi prijatelju ja sam dobio madjarko drzavljanstvo jos nisam dobio pasos al idem za par dana i to da sredim... Povoljnosti su velike.. mozes da radis gde hoces, sto se evrope tice. E sad za kanadu mozes turisticki ne treba ti boravisna viza, al ne mozes da radis bez radne dozvole. Ja ti mogu pomoci ako te nesto zanima za dobijanje madjarskog drzavljanstva.
[ endre85 @ 10.08.2013. 16:42 ] @
Pozdrav

Ako neko radi sa HU pasosem u EU, da li prilikom dolaska u Srbiju treba da ima jos neki papir koji se moze traziti na granici? Neku potvrdu o radu ili bilo sta?