[ G_baby @ 23.01.2011. 17:20 ] @
pozdrav svima evo od jucer ujutru mi se pojavio problem ostavio racunar da mi skida igricu sa neta i ja nisam bio tu vratim se sve stalo :S pise mi da mi je memory use 69% i nista ne mogu da otvorim pokusam firefox da otvorim izbaci mi firefox is not a valid win32 application :S i tako svaki program cak neke nece da otvori :S restartujem racunar onda radi sve normalno sve dok ga ne ostavim samog da ja nisa ne radim na njemu! sinoc sam nesta skinuo i nod32 mi izbacio da je neki INNO virus valjda :S svake sekunde nod32 mi izbacio kako mi je preslo na lokal D formatirao sam lokal C i opet isti problem imam. :( formatirao sam i lokal D i opet ram memorija mi se samo penje imam gadget na visti i samo gledam kako lagano ide prema gore! :( sve sam zivo pokusao svaki antivirus sve skenirao nista ne moze da nadje!! jel mozda bios u pitanju?? hvala velika!!
[ magna86 @ 23.01.2011. 19:16 ] @
Napisi mi svoju konfiguraciju. Sistem ti je instaliran samo na C particiji? Na D particiji...sta se nalazi? Licni podatci?

...za pocetak


Preuzmi program Malwarebytes' Anti-Malware
Dvoklikom pokreni instalaciju. Na samom pocetku proveri da li su stiklirane ove opcije:

Update Malwarebytes' Anti-Malware
Launch Malwarebytes Anti-Malware


Zatim klikni Finish.

Izaberi opciju Perform Quick Scan i klikni Scan.
Po zavrsetku procesa klikni OK, Show Results:
u listi detektovanog malware-a proveri da li su obelezene sve stavke i klikni Remove Selected.

Po zavrsetku ciscenja zakaci MBAM log na forum.
[ G_baby @ 23.01.2011. 19:30 ] @
nista druze nasao sam u cemu je problem internet download manager valjda gutao memoriju :S skinuo novi idm i sad frcera hvala :)