[ ventura @ 04.02.2004. 23:09 ] @
kako sad ovo ukloniti.. non stop mi iskacu pop-upovi, instalirao se sam od sebe kad sam posetio www.dzaba.com, promenio mi homepage,i disableovao regedit i menjanje opcija u IE-u... na google-u nema nista o tome... spybot ga ne vidi...

sta raditi?
[ Milan Andjelkovic @ 05.02.2004. 00:52 ] @
Probaj sa Ad Aware-om. Jesi li razmišljao o Mozilli ili Operi? :)

Za registry možeš i da skineš neke druge aplikacije za editovanje istog.
[ genesys @ 05.02.2004. 06:49 ] @
Citat:
ventura:
kako sad ovo ukloniti.. non stop mi iskacu pop-upovi, instalirao se sam od sebe kad sam posetio www.dzaba.com, promenio mi homepage,i disableovao regedit i menjanje opcija u IE-u... na google-u nema nista o tome... spybot ga ne vidi...

sta raditi?


Naleteo sam i ja na ovo. A ni ne koristim IE. :-D Instalacija jednog programa ga je uvalila.

Ad-Aware pomaze definitivno. Onemogucavanje regedit.exe i menjanja setovanja se radi sa 2 kljuca u registriju.... ne znam ih napamet, pokreni AdAware ili sacekaj da sa kucnog rachunara pogledam koji se kljucevi menjaju.
[ ventura @ 05.02.2004. 09:34 ] @
Zahvaljujem na pomoci, uspeo sam da uklonim sa Ad-Aware om.

[ noviKorisnik @ 25.05.2004. 23:41 ] @
Slavljen Ad-Aware !!!

... koja frka. Dzaba sigurno nije dzaba. Brdo prozora, zaključan HP i isključen regedit. Neverovatno...

Hvala na pomoći.
[ sergio @ 26.05.2004. 08:19 ] @
Namece se logicni zakljucak onda da bi trebalo "promovisati" dati sajt preko koga je ventura zaradio tolike probleme, odnosno staviti ga na crnu listu. Mislim da to nije nesto sto bi poremetilo imidz ES-a, neka Gojko kaze svoje misljenje o ovome.

Keep on going ...
______________
[ VRKY @ 26.05.2004. 16:15 ] @
PoZdRaV:
Evo da ja isto nešto pridodam.
Skini si i SpyBot (izišla je nova verzija 1.3) on je podjednak sa Ad-Aware -om
[ kUdtiHaEX @ 27.05.2004. 08:47 ] @
Samo pazite da ne zakacite whazit.com, e onda ni adaware ne pomaze :(