[ dareezy @ 05.02.2011. 07:57 ] @
Pozdrav svima,
citajuci na mnogim forumima o CCNA ispitu naleteo sam na ovo, "Also, in case you haven't heard it, during the initial survey you have about 15 minutes of test time when you're allowed to be writing on your erasable board.".
Cisto me interesuje da li je ovo istina, i da li je uopste dozvoljeno koriscenje papira i olovke na ispitu?
Izvinjavam se ako je ovo ili slicno pitanje postavljeno na forumu.

Pozdrav.



[Ovu poruku je menjao dareezy dana 05.02.2011. u 09:31 GMT+1]
[ Branko Santo @ 05.02.2011. 09:26 ] @
Ja dok sam radio u Smartu na testiranju mi smo davali ljudima koliko hoce papira i olovke. Kako to moze da ti pomogne ako ne znas :D
[ dareezy @ 05.02.2011. 09:58 ] @
Ne znam zasto ali sam znao da ces ti prvi da odgovoris ;-)
To za neznanje si upravu ali moze pomoci kod pisanje subnetting chart-a, jer trema ucini svoje.
Nisi mi odgovorio za ovih 15 min koje "imas" pre pocetka ispita.

Pozdrav
[ yellow pinky @ 05.02.2011. 10:12 ] @
Ne postoji "15 min pre početka ispita".

U ispitnu učionicu kada ulaziš ne unosiš ništa. Od proktora dobijaš izbrisivu tablu i flomaster za pisanje po njoj tek po ulasku i logovanju na radnu stanicu.
15 min od ukupnog vremena predviđenog za ispit se odnosi na upoznavanje korisničkog interfejsa, tipa pitanja koja ćeš dobijati kao i čitanje EULA i potvrdnog odogovora na isto (inače nema polaganja ).
Čak i ako rešiš da odmah preskočiš taj uvodni / tutorial deo 15 min se odbijaju od ukupnog vremena i počinješ sa ispitom.

Ništa sem izbrisive table i flomastera nije dozvoljeno unositi u učionicu. Svoje stvari ostavljaš ispred.
Nakon što završiš ispit i klikneš na finish dugme dobijaš rezultat ispita nakon čega izbrisivu tablu i flomaster vraćaš natrag.
Proktor ti štampa rezultat ispita (Preliminary Examination Score Report) i to je to.
Prolazni rezultat za CCNA je mislim , još uvek, 825 poena.

btw dozvoljeno je pisanje na izbrisivoj tabli i nakon tih uvodnih 15 min
[ dareezy @ 05.02.2011. 10:36 ] @
Eeee tako se odgovara, ne sto si iz Nisa ali svaka ti cast :o)

yellow pinky hvala na odgovoru, naravno hvala i Branku.

Pozdrav