[ kimipile @ 05.02.2011. 11:31 ] @
Na outlook-u imam otvorena dva naloga, privatni i sluzbeni, i sada imam jedan problem.

Na sluzbeni mobu da dobijam mail-ove, ali ne mogu sa njega da posaljem, iako mi je on default-ni

Da li je neki propust u podesavanju, ili nesto nije u redu sa provajderom (eunet)?

Hvala
[ Ivek33 @ 05.02.2011. 14:01 ] @
Citat:
kimipile: Na sluzbeni mobu da dobijam mail-ove, ali ne mogu sa njega da posaljem, iako mi je on default-ni. Da li je neki propust u podesavanju, ili nesto nije u redu sa provajderom (eunet)?
Nisi rekao je li u pitanju Outlook 2003. Ne bi bilo loše da si probao nazvati tog ISP-a.
U principu ako imaš dva različita e-maila accounta od dva različita davatelja usluge tada za SMTP trebaš uvijek postaviti (na oba accounta) samo onoga preko kojega izlaziš na internet a za POP3 posebno za svakog davatelja usluge.
[ kimipile @ 05.02.2011. 14:37 ] @
Ne, u pitanju je outlook 2007, i imam podesene parametre vezane za e-mail settings, naravno sto se tice gmail-a sam sam stavio, a sto se tice posla u pitanju su provajderska podesavanja vezano za incoming/outgoing mail server (po default-u)

Na poslovni mogu da primim mail, ali ne mogu da poseljem, i prolazi test account

Hvala