[ spirit_face @ 05.02.2011. 13:54 ] @
Ovako, Problem je sledeći. Koliko sam ja primetio, kada se bilo koji android telefon (trenutno koristim WildFire) poveže preko bluetooth-a ne postoji mogućnost korišćenja GPRS konekcije na računaru (kao što je to moguće kod symbian telefona). Naime, potrebno mi je da telefon povežem sa profesionalnim GPS uređajem (na kkome je instaliran windows CE i poseduje interfejs kao na računaru) i da na njemu koristim GPRS telefona za prenos podataka. Kada povežem uređaje jedino što imam od ponuđenih komunikacija je "Push Inbox", a potrebno je da mi omogući "Dial Up" (povezivanje na GPRS, što je moguće kod bilo kog telefona sa fabričkim operativnim sistemom ili symbian-om). Da li postoji neka Android aplikacija koja omogućava ovakav vid prenosa?

Hvala.
[ fade @ 05.02.2011. 20:34 ] @
Ako ti uređaj poseduje wifi konekciju, htc ima opciju da se pretvori u AP, pa onda možeš koristiti njegov internet preko wifi konekcije.
[ spirit_face @ 06.02.2011. 12:12 ] @
Problem je u tome što ja na Windows CE platformi već imam instalira software koji moram da koristim i koji ima mogunost da telefon koristi kao dial up modem, i ništa drugo. Svi mi nude neke Tether-e, sa kojima ne mogu da uradim ništa. Povezao sam tel sa računarom i to sve radi extra, ali mi je potreban program koji otvara dial up konekciju.