[ milance-ch @ 08.02.2011. 17:34 ] @
imam proble posle istaliranje widowsa xp nikako nemogu dobiti ton da se cuje muzika ili bilo sta istaliro sam sve ali kada kliknem ton izbacimi da treba se istalirati hardware
[ Horvat I @ 08.02.2011. 17:41 ] @
dal je u bios-u dozvoljed rad zvuku?
[ milance-ch @ 08.02.2011. 17:45 ] @
nisam ulazio nikud osim mstosam istaliro widows xp gde moze i kako dase to podesi jer nisam tolko vest za to
[ Milan Kragujevic @ 08.02.2011. 17:54 ] @
Jesi li siguran da si instalirao drajvere kako treba???
I da li si podesio jačinu zvuka?
[ milance-ch @ 08.02.2011. 18:02 ] @
ja smatram dasam sve to podesijo jer isto mise desava na lap mtopu i na masini gdesam ubacio widows xp jer sam sve tero sto pise dalje nista nisam posebno diro oko istalacije
[ Milan Kragujevic @ 08.02.2011. 18:10 ] @
Ne znam... Jel si siguran da ti rade zvučnici,da li ti je pojačan zvuk???
[ milance-ch @ 08.02.2011. 18:14 ] @
zvucnjaci sam menjao i ista pesma nema u donjrm desnom uglu zvucnjak koji treba biti a ne znam ni
gdeje pobegao hahahh
mucim se vec 3 citava dana do kasno u noc i nece pa nece
[ Horvat I @ 08.02.2011. 19:04 ] @
Levim tasterom miša klikni na ikonu My computer.Na prozorčetu što se pojavi klik na properis (zadnja opcija).
u novom prozorčetu idi na natpis Hardver pritisneš 1. opciju. Pojaviće se ikone tvojih uređaja.
Ak nigde uz ikonu nema uzvičnik ! il upitnik ? onda trebaš u bios.
Ak ima onda ti taj uređaj nema dobar drajver
[ SlobaBgd @ 09.02.2011. 00:53 ] @
Start → Control Panel → Sound and Audio Devices → Tab Volume i tab Audio. Okači screenshot oba taba. Proveri kako stoje stvari sa zaokruženim stavkama sa slika koje šaljem.



[ gbsss @ 09.02.2011. 08:40 ] @
posto nisi naveo nikakve podatke o zvucnoj evo nekoliko resenja:
1. instaliraj DirectX (kakve veze ima ? ima novi drajveri ne rade bez podrske istog.)
2. instaliraj zadnji S.P. (kakve veze ima? pa svi proizvodaci imaju legalne operativne sisteme i zadnji S.P. i samo za njih prave drajvere.)
3. instaliraj najnovije drajvere(super mi rade stari , sto da instaliram nove? pomenuti razlozi iznad.)

ovo iz iskustva u radi sa istim.