[ alfa-pro @ 09.02.2011. 08:57 ] @
Oduvek sam se pitao kako to rade, gledao sam mnogo mnogo madjionicara ali ovaj je nekako poseban.
Nije kao svi ostali sto izvode neke trikove i zabavaljaju publiku, covek je lud 100% sta radi.
Nisam bas nesto upucen u sve ovo ali koliko znam on je iluzionista, gledao sam nekoliko klipova o njemu i iskreno sam ostao bez
daha sta sve radi. Veicna kazu da koristi neka ogledala i prelamanja svetlosti da bi izveo trik...

Pogledajte samo ovaj video
http://www.youtube.com/watch?v=8NLLpFU9PwI

Znaci covek odvoji svoj gornji deo tela od svojih nogu, znaci ovo se ne vidja svkodnevno od obicnih madjionicara..

Jako dobar video mi je i ono kada je prosao kroz kineski zid ili kada je zamenio glave od kokoske i patke valjda, znaci kokoski stavio glavu od patke a patki stavio glavu od kokoske :D

Jel neko zna nesto o ovome na koji fazon to radi? NEcu ja da postanem madjonicar nego me kopka kako se to radi :)
[ anon142305 @ 09.02.2011. 09:08 ] @
Ju tjubuj (jel to novi glagol?) david copperfield revealed tricks, naci ces dosta objasnjenja.
Inace, covek je stvarno dobar iluzionista. Barem po snimcima - jer, koliko se secam, publika koja ga je gledala u beogradskoj Areni i nije bila preterano odusevljena.
[ alfa-pro @ 09.02.2011. 09:13 ] @
Ja sam hteo da idem tada kada je gostovao kod nas ali ko za baksuz sam morao da radim popizdeo sam....
[ anon142305 @ 09.02.2011. 09:27 ] @
Inace, evo objasnjenja za iluziju koju si postovao:
http://www.youtube.com/watch?v...ature=player_detailpage#t=202s
[ alfa-pro @ 09.02.2011. 09:50 ] @
ma ok to ali kao on to sakrije telo vidis ti kako to realno izgleda
[ Dragan Macura @ 25.02.2011. 23:42 ] @
Negdje sam na internetu, davno, pročitao da su on (David Copperfield), Criss Angel i drugi iluzionisti, naučili koristiti neke dijelove mozga koji u stvari služe za pravljenje/izvođenje iluzija, koje većina ljudi ne nauči koristiti tokom života, te da zbog toga mogu da izvode iluzije i slične stvari.

Da li je to u stavi istina i ako jeste, koliko od toga je istina??