[ Goran Marković @ 10.02.2011. 14:06 ] @
Zamolio bi iskusne dizajnere da pogledaju ovaj sajtu http://busolazasrbiju.webs.com
i predložemi korisne savete kako bi sajt izgledao ozbiljnije i profesionalnije.Napominjem da nemam nikvog iskustva da ne poznajem ni jedan jezik za pisanje programa i da sam sve uradio pomoću šablona.Svaki komentar i savet bi mi dobro došao .Unapred hvala na vašem trudu.
[ madcama @ 10.02.2011. 22:54 ] @
Izvini ali ja necu ni pogledati sajt jer u naslovu vidim veliku gresko: da li se pise odvojeno.
[ Goran Marković @ 11.02.2011. 00:00 ] @
da tačno moja greška
[ Ljubiša Begović @ 11.02.2011. 01:19 ] @
Kad smo već kod krupnih grešaka, i zarezi su pogrešni.
Pa zar prodaje lik knjigu a pravi sajt na webs-u. Stvarno nemam komentar. Ako si mu ti radio onda ga savetuj da kupi domen i hosting, tako će ga neko ozbiljno i shvatiti.
Ili nek bar kupi domen, pa da ga veže za blogger. Ovako je neozbiljno, s obzirom na tematiku.
Preko tog sajta teško da će mu neko nešto naručiti, a nije dobar ni za običnu promociju.
Pozdrav
[ Goran Marković @ 11.02.2011. 09:17 ] @
Da ja sam pravio sajt.Pa namera je bila da se izvrši promocija knjige a ne prodaja.Sajt naravno još nije gotov ,planirao sam da se ubace određene strane knjige kao i da se ponune strane
o autoru,o knjizi i slično.Negde sam pročitao da za prodaju automobila ,knjiga i slično može da se iskoristi besplatan domen.U čemu je bit i razlika izmedju kupljenog i besplatnog domena?I koga to od korisnika sajta zanima?Moje laičko mišljeje da bara za ovakvu robu (knjiga) je važna dostupnost i lakoća pronalaženja informacija.
Pa bi još jednom zamolio sve dobronamerne i iskusne web majstore da mi ukažu na konkretne greške za zareze hvala pronaći ću ih i ispraviću.
[ Aleksandar Ružičić @ 11.02.2011. 10:12 ] @
Citat:
Pravila Postovanja (Traženja i davanja kritika) – OBAVEZNO PROČITATI !!!!: ...
- NE dozvoljava se “prisvajanje” tuđih radova, kao i postavljanja komercijalnih template-a koje ste minimalno modifikovali. Ovo uključuje i “pozajmljene” elemente dizajna, kao što su headeri, meniji, i sl.
...


[att_img]