[ calexx @ 14.02.2011. 21:13 ] @
Danas je počela da se pojavljuje greška na Huawei telefonu, kada me neko zove, pojavi se prozorče sa porukom the process com.android.phone has stopped unexpectedly i nudi zatvaranje. Ako se ipak javim, sve radi kako bi trebalo, osim što po razgovoru moram da zatvorim to obaveštenje. Vidim da se to javljalo na raznim telefonima ali nijedno od rešenja nije pomoglo, menjao sam karticu (mada sam stavljao samo Vip pripejd), menjao neka podešavanja vazana za network operatera ... možda bi pomoglo resetovanje na fabričke vrednosti ali da prvo pitam da ne bih posle opet tražio programe koji mi se sviđaju.

Jedino što sam uradio juče je instaliranje neke aplikacije za sviranje klavira, sada je sklonjena ali problem ostaje. Ima li neko lako rešenje ili da brišem?
[ bakara @ 15.02.2011. 12:20 ] @
Uradi backup aplikacija i restore telefona.
[ calexx @ 15.02.2011. 15:14 ] @
U međuvremenu sam probao ostale sim kartice i sa svakom je isto pa ću sada da ga vratim na fabričko ... videću da li da nešto bekapujem ili ću samo da popišem korisne pa ih ponovo kupim u prodavnici. :) Imenik nije problem, ionako mi Nokia služi kao master pa sa nje sve kopiram.
[ calexx @ 15.02.2011. 17:31 ] @
Naravno, ovo je bilo dovoljno a ostaje verovatnoća da je neka aplikacija zabrljala. Ništa strašno, taman sam malo ukapirao koja koliko vredi pa ću da vratim samo korisne ... i pazim da li će opet da se ovo desi pa provalim koja brlja.