[ Langrenus @ 15.02.2011. 22:01 ] @
Čovek preda mnom pokazao kako novi Acrobat X radi montažu stranica; ima ugrađeno u sebi.
Odem kući, skinem Acrobat X ( http://avaxhome.ws/software/so..._pro_x_v10_0_multilingual.html ) sve odmah proradi... (mali savet: treba odabrati opciju da program sam kod instalacije pobije sve prethodne verzije), ali ne uspem nikako da nađem tu opciju za montažu.
GOre-dole, levo-desno, help ovo, ono... nema. Da nisam video sopstvenim očima kako to radi pomislio bih da je neka neproverena vest.
Ima li neko iskustva oko ovoga?
[ missortr @ 16.02.2011. 08:07 ] @
Citat:
Langrenus: Čovek preda mnom pokazao kako novi Acrobat X radi montažu stranica; ima ugrađeno u sebi.

Nista novo, acrobat to radi i od verzije 8 (licno nisam odusevljen) ako ne grijesim, tj. od verzije 4 ili 5 sa ugradjenim imposerima tj. plugin-ovima ...
Citat:
Langrenus: (mali savet: treba odabrati opciju da program sam kod instalacije pobije sve prethodne verzije)

radije da se deinstalira prethodna verzija, obrisu tragovi pa tek onda instalacija nove ... :-), znaju ostati bagovi pogotovo ako se koriste plugin-ovi u prethodnim verzijama
Opcija za montazu u "cistom" Acrobatu ne postoji, tj. postoji PrintBooklet kao i ranije (Print pa ides na padajuci meni PageScaling: - imas jos par nekih kilavih opcija)
Moja preporuka je da koristis originalan softver.

L.P.