[ savetnik.org @ 17.02.2011. 11:26 ] @
Zdravo ljudi imam jedan problem sa futerom u wordu.
Napravio sam memorandum sa Hederom i futerom, povukao sam margine na 0 i kada je u 100% dok popunjavam memorandum sve deluje kako treba ali
kada ga stavim na print tj. već na print preview slika koja je u futeru se obrubi. Sve sam probao googlao štelovao ali ne ide. Poslednja nada mi je da neko oda vas uspe.
Dokument je u prilogu.
P.S. Ako može i da se namesti da je prva strana jedinstvena tj. da sledeće strane nemaju Header and Footer.
Unapred zahvalan.
[ mish_ns @ 17.02.2011. 12:15 ] @
Sto se tice stampanja nije problem do word-a...to ste dobro namestili. Problem je u stampacima, jer svaki stampac tj. driver stampaca definise odredjenu marginu, zbog toga vam sece sliku sa strane...Pogledajte u File->Print odaberite printer i kliknite na propreties...pogledajte da li tamo ima neka opcija za podesavanje margina.

Citat:
Ako može i da se namesti da je prva strana jedinstvena tj. da sledeće strane nemaju Header and Footer.

ovo uradite na File->Page setup->Layout i u sekciji Headers and footers stiklirate Different first page..

PS. ovo je postupak za Word2003 ali nadam se da cete se snaci.

Pozdrav,
Milos
[ calexx @ 17.02.2011. 17:34 ] @
Za početak pokušaj da dokumente praviš u formatu u kome je papir jer neće baš da se poklopi nešto rađeno u Letter formatu sa A4 papirom. Letter je skoro 2cm kraći i sasvim je normalno da heder i futer budu isečeni.

Naravno, margine mogu da budu 0 ako štampač ume da štampa tako ali ako ne ume, mora i to da se podesi.
[ savetnik.org @ 17.02.2011. 21:43 ] @
Hvala!