[ owim @ 18.02.2011. 07:52 ] @
Citat:
Postanite mt:s postpaid korisnik ili produžite svoj postojeći ugovor i očekuju vas posebne pogodnosti!

Iskoristite ovu priliku i izaberite neki od mt:s postpaid tarifnih profila uz ugovor na 12 meseci i prve tri pretplate iznosiće vam po 1 dinar. Ukoliko se odlučite za ugovor na 24 meseca, čak šest mesečnih pretplata platićete samo po 1 dinar.

Uz to, moći ćete da izaberete i jedan broj iz fiksne mreže sa kojim ćete, tokom trajanja ugovora, razgovarati za 0 dinara po minutu, uz naplatu uspostave veze po ceni od 3,42 dinara.

http://www.mts.telekom.rs/inde...s/nova-postpaid-promocija.html

Ovo je neka varijacija promocije Mobilni kao fiksni koja je produzena do kraja 2011. Uz Mobilni kao fixni dobija se 50% popusta na 12 pretplata, na koliko se i zakljucuje ugovor i fiksni broj s kojim su bozivi besplatni (plus uspostava). Kako uz Mobilni kao fixni ne moze da se uzme i telefon, a ne moze ni uz ovu promociju, cenim da je Mobilni kao fixni bolja (povoljnija) promocija, zar ne? :)
[ nidza_nis @ 18.02.2011. 16:44 ] @
Pa naravno da je povoljnija, po toj analogiji u "mobilni kao fixni" dobijas 6 meseci dzabe pretplate + 6 meseci placene (pretumbano 12 meseci sa 50%). To je i dalje NAJPOVOLJNIJA PROMOCIJA u mt:s-u, bolja i od najbolje 'segmentacije korisnika' koju su poceli da rade, gde pojedinci kojima istice uskoro ugovor ili je istekao nude 1. godinu sa 90% snizenja na pretplatu, a 2. godinu full cenu (to je CITAVE 2 GODINE UGOVORA... danas uci u tako nesto je LUDOST!).

Sve ovo pricam, POD PRETPOSTAVKOM DA PROMOCIJA "MOBILNI KAO FIXNI" I DALJE POSTOJI! Ja je nigde ne vidim na sajtu, a nemam zivaca da se machujem sa operaterima (koji pritom imaju polutacne, odn. polunetacne informacije). Mozes li da potvrdis za MOB KAO FIX?
[ irule @ 18.02.2011. 19:07 ] @
Jel ovo provereno da uz ovu promociju ne moze da se uzme i telefon?
[ owim @ 19.02.2011. 04:05 ] @
Posto sa ja postovao info, bio je red da proverim. Najpre mi je receno da ne moze telefon. Potom da moze telefon. I da se promocija zove Rasprodaja, da, to je ona rasprodaja od letos, ako se secate. Preko MTS Express-a nista ne moze da se naruci jer nemaju telefone, vec samo po poslovnicama. Naravno, niko ne zna kojih telefona ima u kojoj poslovnici i po kojoj ceni, za koji paket, tako da je jedini nacin obilazenje grada.

Moj burazer je (mozda?) bio srecne ruke, letos je u promociji Rasprodaja kupio SE Aino za oko 4.000din uz MIX2300, u medjuvremenu mu ukrali, i danas je u prolazio pored neke od poslovnica, usao, i bilo je istog telefona, po istoj ceni i uslovima od letos, pa ga je uzeo (na drugo ime, jer je vec pod ugovornom obavezom).

Sad nema smisla porediti ovu promociju sa Mobilni kao fiskni kod koje ne moze telefon. Pocetkom januara informisao sam se i receno je da je promocija Mobilni kao fiksni produzena do kraja 2011, dok mi je buraz rekao da su mu jekli da je jedina promocija sa fisknim -- ova Rasprodaja. Tako da ne znam.
[ irule @ 19.02.2011. 11:37 ] @
Hvala za ovaj update.
Znaci ipak bi trebalo da moze da se uzme i telefon.
Nadam se samo da ce promocija potrajati dok ne dobiju nove telefone jer se ponuda trenutno svela na nekoliko normalnijih modela koje treba ujuriti po gradu jer treba "ubosti" poslovnicu u kojoj ima odredjeni telefon. Po njihovim recima sa facebook-a trebalo bi da dobiju nove telefone "krajem februara/pocetkom marta".
[ owim @ 19.02.2011. 12:23 ] @
^ Imaj na umu da tada ova promocija mozda vise nece biti validna.
Ubadanje poslovnica je bezvezan "sport" :-). Posebno kad ne mogu da se
okrenu telefonom i kad MTS nema centralizovanu sluzbu da prikaze u
kojoj poslovnici ima kojih teleona (jednostavna web-aplikacija).

Info sto se tice promocije Mobilni kao fiksni: sigurno moze da se
zakljuci do 31. marta, a posle toga ce je produziti, a mozda i ne
(sigurna vest).
[ nidza_nis @ 19.02.2011. 19:03 ] @
Owim, ako je tako, za Mob kao fix - odlicno! To je zaista trenutno najpovoljnija promocija u postpaidu (ako zanemarimo bilo sta sa telefonima), jer prakticno dobijas 6 meseci gratis, 6 placas, i imas sada vec raritetni 1nogodisnji ugovor. Vip trenutno ima slicno (umesto umanjenja, dupliranje besplatnog sadrzaja godinu dana ali uz 2godisnju obavezu). Malo mi je chudno to kod mt:s-a, s obzirom na to da svima kojima uskoro istice kakav god promo ugovor mts salje individualnu ponudu (u zavisnosti od segmenta u koji su te zgurali) za dvogodisnji ugovor, gde je prva godina od 50-90%.

Mada sra*je je to sto za novi Mob kao fixni moram da udjem u neki od NOVIX MIX paketa, stari nisu vishe komercijalni. Pfff... Moram da proverim u CC i poslovnici vec prvom prilikom da li moze... Znash vec kako je kod njih. Kod jednog operatera moze, drugi vec nije ni chuo za to...
[ potraga007 @ 19.02.2011. 22:12 ] @
Citat:
Iskoristite ovu priliku i izaberite neki od mt:s postpaid tarifnih profila uz ugovor na 12 meseci i prve tri pretplate iznosiće vam po 1 dinar. Ukoliko se odlučite za u ugovor na 24 meseca, čak šest mesečnih pretplata platićete samo po 1 dinar


Sto u prevodu znaci, da na cetvrtinu ugovorne obaveze se dobija popust. A ne kao sto su neki naveli na polovinu.

I promocija nije nesto preterano interesantna, ukoliko se ne mogu uzeti telefoni preko iste. Jer je glupo da se neko vezuje na 12 ili 24 meseca (samo zbog pretplate), u trenutcima kada se ceka uvodjenje MNP koji ce siguno doneti neke interesantne promocije.
[ owim @ 20.02.2011. 05:39 ] @
Citat:
za novi Mob kao fixni moram da udjem u neki od NOVIX MIX paketa, stari nisu vishe komercijalni

Sasvim sigurno moras da predjes na 60+60.
Citat:
na cetvrtinu ugovorne obaveze se dobija popust. A ne kao sto su neki naveli na polovinu.

Nidza je mislio na drugu promociju, Mobilni kao fixni, gde je ugovorna obaveza 1 god i placa se 50% pretplate sve vreme, ali ne moze da se uzme fon.
Na sajtu zvanicno stoji par modela telefona u okviru ove promocije koji se mozda mogu naci po poslovnicama: http://www.mts.telekom.rs/index.php/posebna-ponuda.html
Medjutim, moj buraz je pre par dana u poslovnici uzeo SE Aino u okviru ove promocije, a na sajtu ga nema. MTS Express nema nista. Licno ne volim da kupujem fon preko MTS-a jer naplate kroz racun dodatnih 2.804 za 3G Mondo APN.
[ nidza_nis @ 20.02.2011. 09:23 ] @
Ma da, pominjao sam MOBILNI KAO FIXNI, ali sam 'preformulisao' placanje umesto 12 meseci sa 50% na 6 meseci sa 100% popusta + 6 meseci pune cene. Da bi pokazao da je pola godine pretplate prakticno gratis.
Jutros sam zvao CC, kazu da je promocija vazila do 31.12.2010. Postoji samo "MOBILNI ISTI KAO FIKSNI" za studente (24mes/12mes 50%). Owim, jel mozes da nam kazes izvor tvoje info?

[Mimo MOB/FIX] Ne cini li ti se da nas prave budalama - ova nova Postpaid promocija (do 6 meseci za 1 dinar) je APSOLUTNO ista kao i prethodna gde su za 1nu godinu davali 6 pretplata za 50% (sazmi tih 6 meseci na 3 sa po 100%), ili za 2 godine davali na 12 meseci 50% (sazmi ih na 6 meseci sa po 100%). Kreteni! Uvili go*no u drugu ambalazu, i prave nas kretenima! Cak su i telefoni isti - NIKAKVI!

[Ovu poruku je menjao nidza_nis dana 20.02.2011. u 12:29 GMT+1]
[ irule @ 20.02.2011. 13:15 ] @
Koja je fora sa tom 3G pretplatom, ako neko moze da objasni.
Koliko sam razumeo to valjda moras da platis ako kupis 3G telefon? I koliko to iznosi?
Mislio sam da se samo za Blackberry telefone placa nesto preko iznosa samog paketa ali izgleda da nije tako?
[ owim @ 20.02.2011. 13:36 ] @
^ Moras da platis ako preko MTS-a uzmes bilo koji 3G telefon 118 din mesecno, tj. 2.804 din ukupno ni za sta.
[ owim @ 20.02.2011. 14:37 ] @
^ Tako je, ista promocija, losiji uslovi i manji izbor telefona. Sto
bi reki, "takva je praksa" :-).
[ owim @ 21.02.2011. 14:10 ] @
Pismeno MTS obavestenje:
Citat:
Kampanja "Mobilni isti kao fiksni" gde se dobija 50% popusta na iznos 12 mesecnih pretplata za izabrani tarifni profil je zavrsena.

Takodje pismeno obavestenje bilo je i pre neki dan da ova kampanja i dalje vazi do kraja marta (za sada) i da je u ponudi.

U jednom trenu na MTS sajtu je pisalo da se uz 066KT moze uzeti telefon samo na 24 meseca (ili 12 meseci), onaj bzvz LG, isto su govorili i na MTS Express-u, dok sam u poslovnici, 15 dana kasnije, uzeo na 6 meseci.
[ nidza_nis @ 21.02.2011. 15:39 ] @
Ja sam danas zvao 3x operatere. Prvi i treci su odgovorili negativno, drugi pozitivno, odn. da je kampanja i dalje aktuelna ali da mi ne moze reci do kada. Svo troje se prethodno konsultovalo sa tim liderom (bar po 3, 4 minuta ih nije bilo na vezi, cak su im i dobacivali neki operateri sa strane sta da kazu).

Izbegavam odlazak do poslovnice, jer zaista nemam strpljenja da cekam minimum pola sata u redu da bih dobio negativan ili zbunjujuci odgovor, zato sam 'zapeo' :) Ovaj drugi operater mi je rekao da sa tim 'pismenim' obavestenjem odem u poslovnicu i da se pozovem na taj izvor (?!?!?). Pa, ako nije problem, mozes li da citiras obavestenje i kazes izvor. (FB, mail, dopis...)

ps U okviru "Rasprodaje" u Nisu ima SE Aino (Mix2300-oko 17.000/2 godine)
[ owim @ 21.02.2011. 17:52 ] @
Citat:
Ja sam danas zvao 3x operatere. Prvi i treci su odgovorili negativno, drugi pozitivno, odn. da je kampanja i dalje aktuelna ali da mi ne moze reci do kada. Svo troje se prethodno konsultovalo sa tim liderom (bar po 3, 4 minuta ih nije bilo na vezi, cak su im i dobacivali neki operateri sa strane sta da kazu).

Izvini ako cu biti grub -- sta je tu novo? :-)

Izvor:
Citat:
From: "[email protected]" <[email protected]>
To: me
Date: 19. feb
Postovani,

Kampanja "Mobilni isti kao fiksni" gde se dobija 50% popusta na iznos 12 mesecnih pretplata za izabrani tarifni profil je zavrsena. Trenutno aktuelna kampanja se nalazi na sledecem linku http://www.mts.telekom.rs/inde...s/nova-postpaid-promocija.html. Zahtev mozete podneti u nekoj od nasih poslovnica http://www.mts.telekom.rs/index.php/poslovnicestandard.html ili pozivanjem sluzbe mts ekspres 064/790.

S postovanjem
Telekom Srbija

Izvor za trajanje promecije do kraja marta je sluzba 9813 (koja vidi iste info), kao i 789. Izgleda da sam obrisao dopis koji sam tada dobio.

Savet: pitaj u privatnoj poruci na FB. Ili idi do poslovnice i ako ti je istekao ugovor Mobilni kao fixni -- probaj da ga obnosvis.
[ sstosic @ 24.02.2011. 07:47 ] @
I na kraju sta, da li vazi Kampanja "Mobilni isti kao fiksni" gde se dobija 50% popusta na iznos 12 mesecnih pretplata ili ne? To sa 50% popusta je povoljnija od ove 3 meseca besplatno za ugovor na godinu, i 6 meseci za ugovor na 2 godine. Narocito mi je zanimljiva zadnja varijanta. Aj da su dali 9-10 meseci na 2 godine, pa da kazes.
[ SalahAhadu @ 24.02.2011. 11:20 ] @
Na kom kraju?
[ nidza_nis @ 24.02.2011. 22:13 ] @
Citat:
sstosic: I na kraju sta, da li vazi Kampanja "Mobilni isti kao fiksni"


NE VAZI !!!
Danas sam bio i u poslovnici, vazila je do 31.12.2010. , vise je nema u ponudi. Kampanja istovetnog naziva postoji za studente, na 2 godine, prve godine sa 50% pretplate.
[ SalahAhadu @ 24.02.2011. 23:55 ] @
istovetnog kog naziva?

rekao bih da se radi o istoj kampanji, jer nema razlike izmedju 6 meseci free i 12 meseci 50% off, uz obavezu od 24 meseca u oba slucaja.
[ owim @ 25.02.2011. 05:40 ] @
Citat:
NE VAZI !!! Danas sam bio i u poslovnici, vazila je do 31.12.2010.

Zanimljivo, posle Nove godine pozvao sam 789, rekli su mi da je produzeno do kraja 2011, a pocetkom januara sam otisao sa drugom koji je potpisao Mobilni kao fiksni ugovor.
Da li te to, posle svega, cudi?
Znam samo da ne mogu one opcije koje softverski iskljuce, pa cak i kad ti u poslovnici za info pultom kazu da moze, kad krenu da unose "sistem nece da prihvati". Kao sto, recimo, ne mozes da zakljucis novi ugovor baziran na staroj tarifi.

Evo, sada na naslovnici reklamiraju novu promociju , koja je ista ona od prosle godine pod istim uslovima, iako su formalno izmenjeni:
- letos: za ugovor na 2 god, 50% popusta na pretplatu prve godine
- sada: za ugovor na 2 god, 6 meseci besplatno (sto je isto)
(isto je i za ugovore na 12 meseci)

Medjutim, pitanje je, koji se to telefoni nude, jel ova tri: http://www.mts.telekom.rs/index.php/posebna-ponuda.html

(Da nije Telenorov slogan Dzinovska ponuda, mogli su da ga stave, hehe.)
[ sstosic @ 25.02.2011. 11:56 ] @
OWIM ne razumem ovo "isto je i za ugovore na 12 meseci"? Znaci mozes da potpises ugovor na 12 meseci i da imas popust 50% na tu godinu? Upravo su to meni rekli u poslovnici par dana pre nego sto su mi rekli da je istekla promocija "mobilni isti kao fixni": Mogao sam potpisati ugovor na 12 meseci sa 50% popusta na mesecnu preplatu.Tačka. Znaci ne na 2 godine, nego 1 godinu. A pretplata bi mi bila 885:2=442,5 din. I to mi ponovio momak 3 puta pre nego smo poceli da radimo ugovor. Jos ga pitam da li imam neke obaveze posle godinu dana, on kaze ne, mozes da prekines ugovor ili da ga produzis ako zelis. I taman mi da pravimo ugovor kaze, vidi ova promocija ti traje do kraja 2011. godine, a sledece nedelje cemo dobiti novu promociju (mislio je na ovu sada aktuelnu) i to uz telefone (koja je btw kao jos povoljnija), pa ti odluci koju ces. Ja docem u ponedeljak, momak kaze ukinuli staru promociju, izvini i mi smo bili zbunjeni nismo ni dobili pismeno obavestenje nego su nas usmeno obavestili telefonom u fazonu "prekidajte, gotovo"!

Znaci sada je prakticno popust 25%, jer potpisujes na 2 godine uz 6 meseci besplatno.
[ freeworld @ 25.02.2011. 15:40 ] @
Netacno je da su mobilni kao fiksni produzili do kraja godine nego 31 marta 2011 ali i to nisu ispostovali.Moze im se.Telekom Srbija zadrzava pravo izmene promocije.
[ owim @ 25.02.2011. 16:09 ] @
Citat:
OWIM ne razumem ovo "isto je i za ugovore na 12 meseci"?

Isto, proporcionalno:
- letos: za ugovor na 2 god, 50% popusta na pretplatu prve godine
- sada: za ugovor na 2 god, 6 meseci besplatno (sto je isto)

- letos: za ugovor na 1 god, 50% popusta na pretplatu 6 meseci
- sada: za ugovor na 1 god, 3 meseca besplatno (sto je opet isto)
Citat:

Znaci sada je prakticno popust 25%, jer potpisujes na 2 godine uz 6 meseci besplatno.

Tako je, i isto je bilo i letos.

Sve ovo sto pisemo odnosi se na promociju Rasprodaja (ako joj nisu promenil ime), a ne na Mobilni kao fiksni.
[ nidza_nis @ 25.02.2011. 22:54 ] @
Ok narode... Ko zeli da zgazi na zulj mt:s-u za sve muke i nevolje ovih godina?
Da ne 'kacim' ovde javno, nije bas kulturno... ali javite mi se na PM, objasnicu svakom detaljno:

Ko je za promociju "PLATI 600,00 din - DOBICES KREDIT 30.000 din" neka se javi.
Probano je vec 2x. Aktuelno je do 28.2.2011. Kad nas vec zasipaju glupavim promocijama, ima jedne prave za njih!

MALO JE "KOMPLIKOVANIJE", ali se isplati...


[Ovu poruku je menjao nidza_nis dana 26.02.2011. u 14:25 GMT+1]
[ sstosic @ 28.02.2011. 13:17 ] @
Citat:
Citat:

Znaci sada je prakticno popust 25%, jer potpisujes na 2 godine uz 6 meseci besplatno.

Tako je, i isto je bilo i letos.


OWIN, nisam bio dovoljno precizan. Čovek mi u poslovnici rekao da na ugovoru od 1 godine imam 50% popusta za celu tu godinu. Znaci, pretplata bi mi bila 442.5 din tokom cele godine (12 meseci, ne 6 meseci). To ti ja pricam. I ja pitam je s ti siguran? A on mi da zvanican papir izvucen sa kompjutera gde stvarno sve tako pise. E sad ja ne znam. Ma taj MTS (čitaj čitava Srbijao, nesposobnost i neobrazovanost, lenjost, kako ce se sve to srusiti jednog dana), oni ni ne znaju ni koja im je promocija, ni sta rade, pitaju jedne druge za pultom je l ovo, je l ono.
[ owim @ 28.02.2011. 15:30 ] @
^ Još jednom, ispravno si informisan u poslovnici:

Mobilni kao fiksni: 50% popusta u toku godinu dana, s ugovorom na god. dana, bez mogucnosti telefona. Ukinuta.
Rasprodaja od letos i sada: 25% popusta na pretplatu, ugovor na dve godine, uz mogucnost uzimanja telefona.
[ freeworld @ 28.02.2011. 15:49 ] @
Neznam sta su dobili time da produze uslugu mobilni kao fiksni do 31 marta pa da je izjedanput ukinu.Srecom ja sam miran do decembra.
[ owim @ 28.02.2011. 21:37 ] @
Oops, dao sam pogrešnu informaciju gore! Izvinjavam se.

Najnovija kampanja podrazumeva izbor jednog od postpaid tarifnih profila uz pretplatu od 1.00 dinar za 3 ili 6 meseci, u zavisnosti od minimalnog perioda ugovoranja i nije predvidjena prodaja aparata.

Drugim rečima, to je Mobilni kao fiksni sa popustom od 25% na pretplatu umesto dojučerašnjih 50%.

http://www.mts.telekom.rs/inde...s/nova-postpaid-promocija.html
[ freeworld @ 01.03.2011. 15:03 ] @
^Sa mogucnoscu uzimanja telefona.
[ owim @ 01.03.2011. 21:26 ] @
Postavio sam zvancne podatke. Na sajtu je pisalo da moze s telefonom, ali sam pismeno dobio da ne moze, pa sam to i napisao gore u temu.

Moje pismo MTS-u:
Citat:
Postovani,

Vezano za vasu najnoviju promociju "Do 6 pretplata za 1 dinar!" koji su telefoni na raspolaganju?

Da li samo ovi: http://www.mts.telekom.rs/index.php/posebna-ponuda.html


Odgovor MTS-a:
Citat:
Postovani,

Najnovija kampanja (http://www.mts.telekom.rs/inde...s/nova-postpaid-promocija.html) podrazumeva izbor jednog od postpaid tarifnih profila uz pretplatu od 1.00 dinar za 3 ili 6 meseci, u zavisnosti od minimalnog perioda ugovoranja i nije predvidjena prodaja aparata.

S postovanjem
Telekom Srbija
[ freeworld @ 02.03.2011. 06:55 ] @
A na sajtu im pise drugacije
http://www.mts.telekom.rs/index.php/posebna-ponuda.html
Ma nemaju oni pojma,dok se ne potrazi licno u poslovnici nista se nezna.
[ owim @ 02.03.2011. 07:09 ] @
^ Znam. Ovo je treci put da mi CC mejlom posalje pogresne informacije.
[ trader6 @ 08.03.2011. 06:31 ] @
Dva pitanja - prvo video sam na sajtu da recimo telefon LG 102 ide uz ovu promociju, pa sad mi nije jasno, drugo ako ja recimo uzmem telefon uz mix 400 prvi mesec, pa se prebacim na mix 1250 drugi i treci mesec - da li mi ostaje pretplata 1 dinar za ta dva meseca?
[ calexx @ 08.03.2011. 08:32 ] @
Zašto ne bi moglo, prva tri meseca je dinar uz bilo koji paket ... ako ti odgovara da posle plaćaš još 9 meseci Mix 1250. Ali ne vidim zašto onda odmah ne uzmeš taj paket.
[ owim @ 08.03.2011. 15:58 ] @
Nova zvanicna informacija: promocija "Mobilni kao fiksni" ipak vazi i moze da se potpise, zvanicna informacija. Naravno, ne znaci da ce tako biti na prodajnom mestu. Ah, MTS.
[ trader6 @ 08.03.2011. 18:54 ] @
Pa ideja je da se sto je moguce vise iskoristi promocija po dinar a posle da se gilja uy manju tarifu. I moze li taj telefon ili ne uz ovu promociju ili ne
[ owim @ 08.03.2011. 19:27 ] @
^ Kad potpisujes ugovor za promociju navodis koju tarifu zelis. Kod nekih promocija mozes slobodno da menjas tarife, nezavisno od one koju si ozabrao kada potpisujes ugovor o promociju gde moras da navedes tarifu. S druge strane, kod promocija za telefon na mozes da se do kraja ugovora "spustis" ispod potpisane tarife, moze povecanje i moze smanjenje, ali samo do potpisane tarife. Istrazi koji je slucaj u promociji "6 meseci za 1 din".

788 automat, opcija za promenu tarife, ne dozvoljava da izaberes manju tarifu od potpisane.

Medjutim, i tu je MTS jako brljav. Naime, kod promocije Mobilni kao fiksni, ugovor moze da se potpise na bilo koju tarifu i slobodno da se menja tarifa. Provereno. Imao sam pakao, kad sam potpisivao prvi put uzeo sam veliku tarifu jer mi je trebalo tokom predstojeceg meseca jer sam planirao da idem do vikendice gde nema fiksnog. Kasnije sam hteo da je smanjim i 788 automat mi nije dozvolio. Pa ni 789 operater. Onda sam pisao reklamaciju, a usao vec u jos jedan mesec s nepotrebno velikom tarifom. Uglavnom, smanjio sam je, ali je petljavina jer oni nemaju konzistentan sistem.

Dajas sam na ES objavio da je akcija Mobilni kao fiksni i dalje aktuelna, a moze da se desi da nije. To je zvanicna, proverena info od strane osobe iz backoffice-a, ali... znate sve.
[ owim @ 31.03.2011. 04:28 ] @
Iako stoji na sajtu, ove promocije više nema jer nema telefona za nju, već može da se uzme bez telefona, kao "Mobilni kao fiksni" sa 25% popusta na pretplatu.
[ trader6 @ 04.04.2011. 06:33 ] @
Medjutim, i tu je MTS jako brljav. Naime, kod promocije Mobilni kao fiksni, ugovor moze da se potpise na bilo koju tarifu i slobodno da se menja tarifa. Provereno.

Ovo je neverovatno ali istinito! MTS je to
[ owim @ 09.04.2011. 19:26 ] @
^ Tako je, i šta je tu loše, tj. brljavo? Imam "mobilni kao fixni" i slobodno šetam tarife kako želim, nezavisno od one na kojoj sam bio kada sam potpisao ugovor. Sada je aktuelana promocija koja je ista kao "mobilni kao fixni" ali umesto 50% popusta dobija se 25%.