[ brbljivko @ 20.02.2011. 14:58 ] @
Koristio sam Windows XP do skoro i sve mi je super funkcijonisali, sada sma presao na Windows 7 i instalirao ovaj novi

Windows Live Essentials i tu nastaje problem :),

podesim u MSN histori da mi pamti, odnosno cekiram

"Automatically save my conversation history"

i postavim putanju gde d ami pamti podatke i kada prekinem chat i hocu d aiskljucim prozor, kada treba sve to da sacuva javi mi

"Aan error occurred writing the message history

access is denied"

Da li je neko imao slican problem i kako je uspeo da ga resi?

Hvala drugari unapred!!!
[ brbljivko @ 23.02.2011. 23:43 ] @
Ukapirao sam u cemu je problem, sada kada sam se na MSN logovao sa drugog naloga izasao je prosor na kome me je pitalo da li zelim da pamtim history i ponudjeno bilo Yes i No,
i sada sam kliknuo na Yes i snima normalno.

Na ovom drugom nalogu sam sigurno kliknuo na No i zato ne cuva, ali ne znam kako da to sada promenim.

Ima li ko ideju?
[ brbljivko @ 24.02.2011. 12:13 ] @
Da li mozda treba da unistaliram msn da oobrisem registe pa da instalirma ponovo?

Pokusao sam da obrisem i instaliram ponovo ali izgleda da windows pamti u nekim registima podatke o history da li da pamti ili ne!!!

Pa me zanima da li moze da resi to Ccleaner?
[ brbljivko @ 25.02.2011. 15:47 ] @
Samo ja ljudi diskutujem :), osecam se kao da pricam sam sa sobom :) hahahaha

Elem, nasao sam problem pa cu ga obrazloziti kako se jos neko ne bi mucio sa istim

Zakljucio sam da je ovaj MSN mnogo glup program iz jednog prostog razloga, history moze da se pamti iskljucivo u
Documents/My Received Files/XXXXXX/History

Ovo obelezeno sa XXXXXXX je vas nick i niz nekih brojeva koje MSN sam dodeli.

I sada u slucaju da vi tu putanju prepravite i postavite da se history pamti u nekom drugom folderu javice vam problem koji je meni javljao na pocetku.

Valjda sam nekome malo pomogao:)


Pozz
do sledeceg problema