[ terza70 @ 21.02.2011. 00:14 ] @
zamolio bi nekog strucnog da mi pomogne ako moze.Pre nekog vremena sam uzeo na ugovor digi tv i sad bi da neplacam nego da ubacujem sam kljuceve i gledam besplatno tv pa me interesuje dali to moze i da mi objasnite proceduru kako rucno da se ubace kljucevi u medjuvremenu su mi iskljuculi program,unapred hvala goran!
[ Danijelvr @ 21.02.2011. 00:48 ] @
Pozzz
Posto si uzeo paket i dobio sluzbeni resiver ako sam te dobro razumeo zelis u taj resiver da ubacujes kljuceve i da gledas bez pretplate?
Odgovoricu ti odmah da to neces moci da izvedes ni sa jednim resiverom trenutno jer kljucevi za digi tv ne postoje presli su u novi sistem kodiranja,
a i sluzbeni resiver digi nemozes modificirati vec on radi ono sto mu je i namena tj cita original kartu koja je u samom resiveru i koja je sa njim medjusobno povezana.
Nazalost moraces da placas pretplatu da bi mogao da gledas Digi tv
pozzz jos jednom
[ terza70 @ 21.02.2011. 06:57 ] @
[ jovovuk @ 21.02.2011. 21:13 ] @
Posto si mlad u ovom idi ti na HELAS satelit 39e
i tamo ti mogu kljucevi
i gledas besplatno
[ Ubleha @ 23.02.2011. 19:53 ] @
Jovo ne zbunjuj momka, ti si stari haker i znas da se Digi ne moze piratski otkljucavati na sluzbenom resiveru a ovo na Helassatu je Bulsat paket i nikako ne ide na Digi resiveru
[ ludi_milojko @ 25.02.2011. 09:56 ] @
digi ne moze piratski da se gleda skoro godinu dana vec!cak ne moze ni deljenje karti sa njime,jer je boxkey uparen sa originalnim resiverom!covek koji je to znao da izvadi je nedavno uhapsen u poljskoj,tako da trenutno nista od svega!
[ mvukosav @ 25.02.2011. 10:41 ] @
Citat:
ludi_milojko: digi ne moze piratski da se gleda skoro godinu dana vec!cak ne moze ni deljenje karti sa njime,jer je boxkey uparen sa originalnim resiverom!covek koji je to znao da izvadi je nedavno uhapsen u poljskoj,tako da trenutno nista od svega!

Svakakve gluposti mogu da se procitaju ovde!!!
Ako nesto neznate ili niste upuceni nemojte iznositi dezinformacije!!!
[ ludi_milojko @ 25.02.2011. 11:31 ] @
prijatelju,na osnovu cega ti ovde tvrdis da je moje izlaganje glupo i dezinformativno!ja vrlo dobro znam o cemu pricam,jer posedujem digi tv kartu,i imam iscitan box i rsa key,te je tako mogu razmenjivati sa drugima,na nacin o kojem se ovde nesme pisati!na taj nacin bi ti npr mogao da gledas digi ako ti ja dozvolim i imas odgovarajuci resiver!nadam se da se razumemo o cemu ja ovde pricam!novi pretplatnici i korisnici digi tv paketa ne mogu na nikakav nacin kartu koristiti u drugom resiveru,ili paket otvarati kljucevima!korisnici onoga o cemu se ne sme pricati,mogu da gledaju digi kanale,uz odgovarajuci resiver,ali samo zahvaljujuci nama nekolicini koji smo u stanju da trenutno pustimo taj paket u razmenu!ja se izvinjavam ako sam opet ispao glup!
[ easyyu @ 25.02.2011. 11:51 ] @
Citat:
ludi_milojko: digi ne moze piratski da se gleda skoro godinu dana vec!cak ne moze ni deljenje karti sa njime,jer je boxkey uparen sa originalnim resiverom!covek koji je to znao da izvadi je nedavno uhapsen u poljskoj,tako da trenutno nista od svega!

Strasno da niko ne modeluje temu i ignorise svakojake gluposti...
Samo otidi na par cardsharing foruma i bice ti odma jasno "kako se digi ne moze sharovati" :)
[ mvukosav @ 25.02.2011. 11:52 ] @
Citat:
ludi_milojko: digi ne moze piratski da se gleda skoro godinu dana vec!cak ne moze ni deljenje karti !

Razumem ja tebe u potpunosti,malo si bolje objasnio,ali to sto ti pises nije tema postavljenog pitanja i jednom pocetniku tek sada nije nista jasno.
Bolje nista ne pisati ako ne mozes pomoci sa odgovorom.
Pozdrav
[ easyyu @ 25.02.2011. 12:05 ] @
Citat:
terza70: zamolio bi nekog strucnog da mi pomogne ako moze.Pre nekog vremena sam uzeo na ugovor digi tv i sad bi da neplacam nego da ubacujem sam kljuceve i gledam besplatno tv pa me interesuje dali to moze i da mi objasnite proceduru kako rucno da se ubace kljucevi u medjuvremenu su mi iskljuculi program,unapred hvala goran!

Teoretski bi mogao ovo da izvedes..
Kako?
Preko rs232 konekcije sa programom transer2net. To radi na pojedinim reciverima sa drugim formware-ima, ali je sa digijevim reciverom problem taj da mi je (nisam 100% siguran) zakljucan rs232 port pa se ne moze ni ubaciti drugi firmware. Ja sam hteo da ga koristim na ovaj nacin ali na netu se ne mogu naci nikakve informacije niti tutorijali za otkljucavanje.
Pretpostavljam da treba JTAG da se odradi na njemu..ali nemam dovoljno informacija kako!
[ nenad76 @ 25.02.2011. 14:20 ] @
ok,ali problem je u tome sto to nije njegov vec digijev risiver pa nisam siguran da sme sve to probati,osim ako nije kupio opremu,sto iskreno sumnjam. a o tome da digi ne moze da se sheruje su vec pisali u drugim temama i to oni isti koji su molili Boga da ugase nagra2 pa da ovi sto piratski prate ne mogu vise gledati kao da ce imati nesto od toga,videli smo i koliko su dobili novoga... znam o cemu pricas ludi milojko i to je tacno ali digi se uveliko sheruje i nema bas nikakvih problema sa njim jer ce uvek biti nekog ko ce ga deliti,a to je pocelo jos dok je radio u nagri2 pa se samo nastavilo u nagri3 tako da nismo ni primetili da su menjali kartice. mislim na nas koji imaju "ono o cemu se ne sme govoriti" :)))) moj predlog prijatelju sa vrha stranice je uzmi neki obican risiver,okreni digijevu antenu na 39E i gledaj dok moze,jer ce ti digi ostaviti antenu... a u medjvremenu dok traje bulsat citaj o nekim drugim risiverima i polako se spremaj za mogucnosti koje oni pruzaju...