[ n1tr0 @ 01.03.2011. 20:55 ] @
Elem, nakon rucne uplate u intesa banci na Visa Electron, uspeo sam da ubacim tacno 5 eur na nju. Otisao verifikaciju na moneybookers i skinu mi 1,76 eur(izadje mi sve lepo na web servisu). Ja ukucam 1,76 eur oni mi kazu - nije tacan iznos, moze za 24h. Posle 24h ja opet (pomislio - mozda sam pogresno ukucao - kad ono ista prica). Kaze mi drugar - banke imaju neki porez sto dodaju na to(ili bese taxu) - jel neko zna kolika je kod intesa banke(ako je ta prica u pitanju)?
[ Danilo Cvjeticanin @ 02.03.2011. 08:20 ] @
Pa toliko kosta verifikacija MB-a. Taj iznos su ti umanjili...
[ mr. ako @ 02.03.2011. 17:06 ] @
Pretrazi malo forum, u nekoliko tema je ovo nasiroko objasnjavano.
Ukratko, pomoc - nazovi call center i pitaj koliko su ti tacno skinuli.


Poz,
Marko
[ n1tr0 @ 02.03.2011. 17:46 ] @
Citat:
Danilo Cvjeticanin: Pa toliko kosta verifikacija MB-a. Taj iznos su ti umanjili...
Pa ocigledno da nije, cim sam 2 puta upisivao iznos i kaze mi da sam upisao pogresan iznos... :/
Citat:
mr. ako: Ukratko, pomoc - nazovi call center i pitaj koliko su ti tacno skinuli.
Hvala.
[ n1tr0 @ 05.03.2011. 11:46 ] @
Posle 5 dana se napokon prikazao pravi iznos - prvobitni je bio 1,76, ali je pravi bio 1,67 eur.
btw. Zanimljivo da na Visu electron ne mogu da uradim withdraw nego moram na bankovni racun.
[ mr. ako @ 05.03.2011. 16:40 ] @
Zato sam ti i rekao da zoves call center, jer bi ti oni izdiktirali tacan iznos koji ti treba a ne onaj koji je prikazan na sajtu...

A rekao sam ti i da pretrazis malo forum, jer o svemu ovome imas nasiroko objasnjeno... nema potrebe da otkrivas toplu vodu.

[ n1tr0 @ 05.03.2011. 20:18 ] @
Citat:
mr. ako: Zato sam ti i rekao da zoves call center, jer bi ti oni izdiktirali tacan iznos koji ti treba a ne onaj koji je prikazan na sajtu...
Nisi me dobro razumeo - na sajtu se pojavio tacan iznos, ali tek posle par dana(treba im vreme dok proknjize to)...
[ mr. ako @ 06.03.2011. 02:15 ] @
Razumeo sam te tacno, jer znam o cemu se radi... Rekao sam ti da zoves call center da ne bi cekao tacan iznos na sajtu.

A da si malo prelistao forume ovde i koristio search opciju, video bi i sam o cemu se tacno radi... i jos stosta drugo korisno...


Poz,
Marko