[ Miljek @ 01.03.2011. 23:07 ] @
Imam Ati 4890 Vapor - X graficku.Desilo mi se valjda 3-put da sam ispustio prednji deo kucista sa mozda 4-5 centimetara na zemlju dok sam ga wracao na mesto, jer sam plagowao lan kabal...prwo sam mislio da mi se HDD otresao ali znam da nije jer wam eo pisem poruku.Znaci odma nakon sto kuciste udari pod, kuler na grafickoj se razvrti na maximum a monitor(Samsung) ide u stand-by.Ako pritisnem restart pokaze se bios ali kuler nece da se smiri.Onda sam ukonstatowao da je u pitanju graficka...WALJDA!?! kao da nije najbolje stawljena u PCI - Express slot pa seta kada se zatrese ili neshto, ali definitivno ima weze sa grafickom.Razmiljao sam da wadim grafu i produwam i ocistim slot od prasine i odma celo kuciste, jer nisam dawno a nadam se da je to u pitanju, ali bolje da se was pitam sta bi moglo jos biti i dok otwaram kuciste na sta bi mogao skrenuti paznju.

Radujem se odgoworu, unapred HWALA!!!:D
[ Miroslav Cvejić @ 02.03.2011. 00:47 ] @
Ajd mi samo objasni kako te ne mrzi da stavljaš W umesto V dok kucaš na tastaturi?

Inače, možda se hladnjak gravičke pomerio sa GPU.
[ Miljek @ 02.03.2011. 02:37 ] @
eo samo za tebe par reci bez "W":
hehe pa to mi je vec navika :D...pa widecu sutra kad budem imao wremena da otworim komp...Hvala!

[ Miljek @ 15.03.2011. 17:02 ] @
pre neki dan sam izduwao komp i bas sam ga lupio da widim desice se mozda ponowo...nema, swe je u redu.Wadio sam ja i graficku, a waljda je i to pomoglo.