[ fly13 @ 03.03.2011. 14:11 ] @
Ne prolazi mi nijedna kartica kod hetzner-a koju imam.
Ako neko placa server/e kod njih; koju karticu koristi za placanje?

Zvao sam intesu kazu nijedna, mozda me nisu razumeli. (Ruku na srce ni jedna koju imam kod njih mi ne prolazi kad ide kao MOTO).
Sa VISA internet od intese ako transakcija ide kao "eCommerce/internet" prolazi bez probleme. Savrsena kartica bar do sada :(
Jel neko ima iskustva sa njihovom VISA Electron? Tip mi kaze da ni ona ne podrzava MOTO. :(
..Glupo mi da uplatim 250evra i cekam 30 dana i saznam da stvarno ne podrzava...

Za sada sam nasao da VISA internet kartica komercijalne podrzava MOTO transakcije, uglavnom otvorena za sve tipove placanja.
Cak mi kod njih odgovara i to sto je sve u dinarima. Sve je to lepo na papiru, ali kako je u praksi.
[ fly13 @ 04.03.2011. 13:50 ] @
Da se nadovezem, prosla intezina. :) Kako, sta, nemam blage veze, i dalje sam u rebusu.
[ MirosIav @ 24.07.2012. 08:46 ] @
Isto pitanje i od mene: koje Visa kartice u Srbiji trenutno podržavaju MOTO transakcije? Da li ih neka od debitnih ( internet ? ) kartica podržava?

Karticu bih koristio za plaćanje u australijskim dolarima. Da li neko zna za karticu kod koje se ne vrši dupla konverzija, već se sa nje skida valuta plaćanja ( ako je ona na računu )?

Da li je Intesa internet kartica pravo rešenje?