[ matijalukic @ 05.03.2011. 20:31 ] @
Imam problem sa google ads-om. Kada sam hteo da se prijavim ukucao sam u formular odgovarajuce vrednosti, medjutim kada sam trebao da popunim adresu(u 2 reda) ja sam je uneo u prvi red, drugi je ostao prazan. Adresa je bila formata: ulica broj(bb). Nisu mi prihvatili zahtev za google ads upravo iz tog razloga. Uzeo sam i u prvi red stavio ulicu a u drugi stavio broj(bb). Odgovor na zahtev nije stigao ima 1 sedmicu, ja ne mogu promeniti adresu. Upomoc!
[ Maki187 @ 05.03.2011. 23:08 ] @
nisam bas razumeo sta si hteo da kazes ali ako pravis nalog direktno preko google adsense sajta, mozes da cekas i mesecima na odobrenje naloga...

napravi nalog preko http://www.flixya.com/ on ce ti usput dati i formular za google adsense acc, kad ga pravilno popunis, u roku od najkasnije 4 dana nalog ce ti biti aktiviran, jer je to sajt od gugla za koj je potreban adsense, tako da brzo odobre.. inace prvih par dana moras da budes aktivan, i da upload bilo kakve slike da bi ti odobrili nalog
Ja sam tako cekao oko 2 meseca da mi odobre nalog, onda sam se registrovao preko ovoga, i u roku od 3 dana, nalog mi je bio aktiviran...
[ dorijan @ 06.03.2011. 00:04 ] @
meni su ga odobrili za nepuna 4 sata...
[ matijalukic @ 06.03.2011. 17:52 ] @
Citat:
Maki187: nisam bas razumeo sta si hteo da kazes ali ako pravis nalog direktno preko google adsense sajta, mozes da cekas i mesecima na odobrenje naloga...

napravi nalog preko http://www.flixya.com/ on ce ti usput dati i formular za google adsense acc, kad ga pravilno popunis, u roku od najkasnije 4 dana nalog ce ti biti aktiviran, jer je to sajt od gugla za koj je potreban adsense, tako da brzo odobre.. inace prvih par dana moras da budes aktivan, i da upload bilo kakve slike da bi ti odobrili nalog
Ja sam tako cekao oko 2 meseca da mi odobre nalog, onda sam se registrovao preko ovoga, i u roku od 3 dana, nalog mi je bio aktiviran...

Registrovao sam se na sajt i sta sad??
[ Miroslav Ćurčić @ 06.03.2011. 20:03 ] @
Registruj još jedan nalog, pa kad ga odobre zatraži brisanje prvog naloga, tako sam ja prošao.
[ Maki187 @ 07.03.2011. 09:23 ] @
nzm jel bi to trebao da uradi, ali znam da treba da bude aktivan, da upload bilo kakve gluposti i tako to.. dok mu neodobre nalog, msm da ce mu stici na email.. nesecam se tacno, nisam bas skoro to radio... ali preko toga brzo ti odobre nalog.. :)