[ bigcat @ 06.03.2011. 14:39 ] @
Uradio sam sajt za Štampariju Alta Nova iz Zemuna.
radio sam i dizajn i kodiranje. Sajt je radjen u PHP-u sa dinamičkim stranicama za Vesti i Newsletter. OD tehnologija ima malo Jqueryja, Cufon za font... Ostalo je klasika.
Malo sam se bavio i SEO i dosta dobar odyiv na google.rs daje termin: ofset štampa.
Kritike su dobro došle.
[ Stranger2 @ 13.03.2011. 02:19 ] @
Pa stvarno dobro izgleda! Definitivno odgovarajuci za jednu dobru stampariju (ne znam da l ije dobra ali takav utisak ostavlja sajt).

...inace ima pokoji link koji ne radi.
[ detection @ 13.03.2011. 11:20 ] @
Lepo i cisto.
Smeta mi sto pri pregledu radova u uvecanom preview-u, npr.razglednice..ne postoji mogucnost prelistavanja, tipa levo - desno, nego moram kliknuti na svaku sliku ponaosob.
U susutini je ok eto samo to
[ bigcat @ 13.03.2011. 19:22 ] @
@detection
kao ne postoji? ispod slike su linkovi: < prethodna | povratak u galeriju | sledeca >
dodsue izgleda da nisu dovoljno upadljivi cim nisu primeceni. Hvala za sugestiju!

@Stranger2
iz licnog iskustva mogu da kazem da su odlicni sto se stampe tice. Top kvalitet i uvek na vreme.
Molim te reci koji linkovi ne rade? ja nisam primetio, a to se mora ispraviti!.
hvala
[ Ljubiša Begović @ 13.03.2011. 19:57 ] @
Lepo urađeno.
Čudi me da footer nije isti na svim stranicama, mislim da bi trebalo biti kao na početnoj, bolje je tako.
I centralni deo gde je sadržaj bih razdvojio od body background-a jer bela slova na svetloj pozadini ne deluju baš kako treba, naročito kad se skroluje nadole. Ili ako hoćeš ovako koristi css 3 i dodaj malo senki da bude vidljivije, ali to neće raditi na svim browser-ima.
I popuni početnu, sad ima mnogo praznog prostora, skoro pola strane. A ima tu šta da se stavi, bar štamparije ne oskudevaju u tome.
I ja mislim da su kvalitetni, ali nekako neorganizovani, mnogo komplikuju sa procedurama nekim. Sa drugim štamparijama (jedna za digitalnu, druga za offset štampu) završim sve veoma brzo, a oni baš mnogo komplikuju. Ali imaju stalne velike klijente. Mada ovi drugi za offset su veći od njih, ali su extra organizovani, prosto da čovek ne poveruje.
Pozdrav
[ detection @ 14.03.2011. 13:30 ] @
Sad kad si mi skrenuo paznju...primetih.
Al eto sam si dosao do zakljucka.:)