[ Bonafides @ 17.03.2011. 11:07 ] @
Pozdrav,

pretpostavljam da ste imali prilike da vidite novu uslugu mt:s, namenjenu prepaid korisnicima i kontrole troskova, izvor

http://www.mts.telekom.rs/inde...ng-i-za-prepaid-korisnike.html

Tako i ja odoh na pomenuti link i posle slanja sifre ulogujem se i otvorise mi se specifikacije za januar, februar i tekuci mart. Odem na detaljnu specifikaciju za januar i na ekranu se poklapaju svi brojevi kojima sam pisao i koje sam pozivao sa svoje mt:s prepaid kartice. U ovom odeljku postoji i opcija "Sacuvaj", na samom dnu, pomocu koje se downloaduje document u excel-u. I tako skinuh ja taj document, otvorim i vidim sve nepoznati brojevi. Uopste se ne poklapa sa onim brojevima koji su mi prvobitno prikazani na sajtu, za mene sve nepoznati brojevi. Sta je u pitanju? Da li se jos nekom to desilo? Znam da je izlisno pricati o nestrucnosti mt:s i njihovim propustima, ali ovo je stvarno za ginisa. Posedujem i dalje taj listing, i kao da sam skinuo listing nekog drugog i meni nepoznatog korisnika...

PS Ne mogu, a da ne spomenem sta mi se desilo pre 3-4 nedelje kada je u jeku bila kampanja 10 puta vise i sam pocetak PREPAIDmanie. Bio je to poslednji dan promocije 10 puta vise. Prilikom aktivacije PREPAIDmanie dobio sam 200 minuta u mt:s mrezi i 100240 kb (to je 100 MB, ali ne umem da se najbolje izrazim u kb) i odjednom mi stize poruka da mi je kredit uvecan 10 puta i da vazi 24 sata. Proveraim ja to, kad ono meni bonus kredit od 10.240,00 din, a da tog dana nisam ni uplatio kredit. I stvarno su mi se razgovori sa mt:s korisnicima tarfirali sa tog "10 puta vise kredita". Nazvovem njihov korisnicki i pitam ih u vezi tog desetostrukog kredita, da vidim da li nije neka greska, oni kazu da je sve u redu. Mozgajuci dosao sam do zakljucka da je njihov neefikasan i los sistem dodeljene kilobajte (10240 ili tako nesto) prepoznao kao dopunu i iste mi uvecao kao da je bila dopuna u pitanju. Nazalost, uspeo sam potrositi samo 1000 dindzi sa tog, ostalo je otislo kako je i doslo, nisam ni u ludilu mogao potrositi 10.000,00 za 24 sata. Mislim da su ovi iz mt:s-a gospodari apsurda, ili je mozda moj broj suvise talican ;)
[ agasoft @ 17.03.2011. 11:29 ] @
Auuuuu...
Ovo bi ja napravio bolje...
Pogledam ja, onaj sumarni pregled, pa to je još i ok, stvarno se poklapa.
Otvorim detaljnu specifikaciju, prvi put vidim sve te brojeve..
Koje je ovo narušavanje privatnosti, i čije pozive gledam, valjda samo Bog
zna.
Ja ne zovem nikad nikoga, a kamoli da imam neke F&f brojeve koji tamo
pišu...
[ Blaise De Vigenere @ 17.03.2011. 13:26 ] @
Evo upravo sam proverio svoj listing (detaljna specifikacija) i sve je ok. Sačuvao u excel-u, otvorio i sve je ostalo isto, poklapa se sa onim na sajtu. Ne znam zašto vama pravi problem (doduše ja imam jako male račune, 500 - 600 din. mesečno, pa nemaju na čemu da mi zavrnu)!
[ Slobodan Milivojevic @ 17.03.2011. 15:33 ] @
Listing za preprosli mesec na prepaidu sam jos i dobio tacan, za tekuci mesec mi izlaze neki pozivi ka +38650xxxxxx brojevima, dopune od 2000 + dinara, hmmm ko zna ciji listing ja gledam :)

Za postpaid (biz:net 300) jos i radi.
[ Bonafides @ 17.03.2011. 21:38 ] @
Nije mi bas drago sto ste i vi doziveli takve zezancije sa ovim listingom, ali ako nista drugo- bar me opravdavate u pokretanju ove teme. Ja se jos ne mogu nacuditi listingu sa meni nepoznatim brojevima... Mozda se listinzi mesaju pa sam ja preuzeo listing onog korisnika koji je bas u tom trenutku, kad i ja, preuzimao listing. Zamena ;)
[ owim @ 18.03.2011. 05:36 ] @
^ Kod mene na KT je sve ok.
[ Bonafides @ 18.03.2011. 12:12 ] @
Znam da sam nesto zaboravio reci, ali tek sad se setih. Meni ni sumarnio pregled za februar nije bio kako treba, tacnije prikazani su troskovi i servisi koje nikad nisam koristio. U pocetku nisam zagledivao, ali sam skoro to video. Znaci, i sumarni pregled je sumnjiv.