[ a zo zo @ 19.03.2011. 19:32 ] @
Imam ovaj problem, cudan. Ne znam sta je. Skinem najnoviju verziju WampServera, posto je starija skripala. Instaliram sve kako treba (ne znam sta tu ima komplikovano, pratim korake) i kad kliknem na localhost pojavi se prazan prozor. Odem u wamp/www i tamo imam index.php kako i treba. Moji folderi su u www, takodje.

Nikako da se localhost pojavi u standardnom obliku, kako bih birala svoj fajl da ga testiram, itd. Isto i sa phpmyadmin, nece na isti nacin. Sta se dogadja? jednom mi se slicno desilo i cini mi se da se samo tako, sam od sebe pojavio, nakon gasenja-paljenja racunara. Tamo gdje mogu da stavim start proces, ja stavim stop proces, restart proces pa start proces pa onda probam i sa put online a nekad ni to nece, ostaje offline...

Vjerovatno je neka glupost u pitanju. Ja ne znam sta je. Hvala svima koji odgovorite.
[ peca89bg @ 19.03.2011. 19:41 ] @
Ako imas skajp isljkuci ga i iskljuci firewall, ja tako na mom xp-u i sve radi :)
[ a zo zo @ 19.03.2011. 20:27 ] @
Firewall je bio iskljucen, skype nije. iskljucih i njega i, i, i... proradio! Svasta! Hvala, hvala, hvala!
[ dakipro @ 19.03.2011. 21:08 ] @
Naravno, ne moras uvek da iskljucujes skype (neko bi se jelte ozbiljno iznervirao do sada da mora ili server ili skype) samo u Skype-Options-Advanced-Connetion dekativiraj opciju da skype koristi portove 80 i 443 kao alternative za konekciju.
[ a zo zo @ 20.03.2011. 09:36 ] @
Meni takodje pade na pamet to oko nerviranja... Iskljucih ja te portove na Skype i eno ih svi fino rade, kao Slozna braca! Sve fercera.
Hvala vam!