[ tinejdzerka @ 24.03.2011. 19:16 ] @
| Imam blog gde bih želela da više ljudi može da piše postove a urađen je u wordpress-u . Da li postoji opcija da nakon što je neko(npr. neko ko je postavljen za autora bloga,a ima ih više) napisao post,taj post ne bude objavljen dok ga administrator ne odobri i eventualno popravi greške u pisanju i itd.
|
[ stevan_nk @ 24.03.2011. 20:16 ] @
Citat:
Summary of Roles
Super Admin - Someone with access to the blog network administration features controlling the entire network (See Create a Network).
Administrator - Somebody who has access to all the administration features
Editor - Somebody who can publish and manage posts and pages as well as manage other users' posts, etc.
Author - Somebody who can publish and manage their own posts
Contributor - Somebody who can write and manage their posts but not publish them
Subscriber - Somebody who can only manage their profile
Mozes da u 'Users' dodas nekoga kao 'Contributor' i moci ce da pise tekstove ali ne i da ih objavljuje kao sto je i gore navedeno.
[ Pricanakvadrat @ 10.06.2012. 21:50 ] @
Pozdrav, zna li neko gde mogu naći neki side tab widget kao što ima kurir:
https://mail-attachment.google...ds=hDCcmkmpCV2Ev6foRKWTfOdQDB8
recimo nešto ovako. bitno mi je samo da ima slička pored posta.
Hvala...
[ r00t55 @ 11.06.2012. 13:34 ] @
Link ne valja. Taj attachment iz gmaila nije dostupan ostalim korisnicima, uploaduj sliku negdje pa da vidimo sta ti treba..
Copyright (C) 2001-2025 by www.elitesecurity.org. All rights reserved.