[ namke @ 31.03.2011. 18:37 ] @
Imam problem sa olympusom....uslikao sam nekoliko slika,prebacio ih na kompjuter i izbrisao ih sa aparata,ondaa sam ih opet prebacio na aparat i sada nemogu da slikam....kada hocu da slikam pise "zastita od pisanja podat." (to podat. su vjerovatno podaci) a kad slike izbrisem onda hoce da slika bez problema.....Neznam u cemu je problem! POMOC! izbrisao bih slike ali vazne su pa zato nemogu!!!

[ namke @ 31.03.2011. 18:41 ] @
Model je:Olympus VG-120
[ namke @ 31.03.2011. 18:53 ] @
Model je:Olympus VG-120
[ EmirHozic @ 31.03.2011. 22:48 ] @
pa namke sestro draga skni slike na nesto i samaraj dalje kakave je to problem, vjerovatno sa snimanjem nazad an aparat si pomerematio mu neku internu strukturu podataka ili nacin kako ih sortira i preslaguje i bez veze gubis vrijeme sa tim.
[ NShappy @ 01.04.2011. 06:34 ] @
Citat:
Kada izbrišem slike, hoće da slika bez problema.... ...Izbrisao bih slike ali važne su pa ne mogu...

?!?!?

Te slike, ako imaš u računaru, šta će ti na kartici? Pobriši sve sa kartice. Možda ti je onaj standardni folder u koji aparat stvalja slike (a koji si možda vratio) nekako u računaru postao read only ili tako neka glupost.

Dalje, formatiraj karticu u aparatu. Ako je SD kartica, proveri da li ti se pomerio onaj klizač na njoj koji štiti podatke od brisanja. Ako sve to ne pomogne, probaj sa drugom karticom.