[ NUKIADANANA @ 05.04.2011. 21:03 ] @
koji program mogu ubaciti na sd karticu i koji ce podrzavati ovaj tip gps i kako se u njega ubacuju karte?
[ Predrag Supurovic @ 05.04.2011. 23:16 ] @
Sve sto ti treba imas na www.garmin.rs

[ raikkonen @ 06.04.2011. 08:57 ] @
Pitanje mi nije bas jasno. Na koje programe mislis? Ako mislis na software za Garmin njega mozes azurirati preko aplikacije WebUpdater koju mozes skinuti sa oficijelnog sajta Garmin. Pre azuriranja obavezno napuni bateriju do kraja. Novi software se ne instalira tom prilikom na SD kartici vec u samom uredjaju. Za azuriranje i ubacivanje mapa u uredjaj treba ti USB kabal, mislim da je u pitanju mini USB, ali nisam siguran. Kada povezes Garmin s PC-jem tim kablom, mapu u uredjaj kopiras na primer Total Commander-om u folder Garmin,a na SD karticu takodje u folder garmin samo sto u uredjaju mapa obicno ima naziv gmapprom.img, a na kartici gmapsupp.img. Na karticu mozes da kopiras mapu i van uredjaja pomocu citaca SD kartice. Nadam se da sam ti bar malo pomogao.

Pozdrav.
[ NUKIADANANA @ 08.04.2011. 05:07 ] @
Cao,Oprosti na malo nejasnom pitanju,ali tvoj odgovor mi je sad sve rekao,pogotovo za pocetnika kao sto sam ja.Super si i jednostavno objasnio sve.Mene sad zanima kako ja mogu ubacivat POI (narocito foto-bokseve) i je li moguce ubaciti ih i u internu memoriju (u uredjaj) i SD karticu.Gde da nanjem POI za Garmin?
Velioki pozdrav i hvala
[ raikkonen @ 08.04.2011. 11:10 ] @
Na zvanicnom sajtu Garmin-a mozes skinuti i besplatan program za ubacivanje POI, zove se POI Loader, a POI mozes naci na sajtu

Code:
http://www.poiplaza.com/


Na sajtu imas POI za razne GPS uredjaje i za preko 170 zemalja i besplatni su, a mozes ih instalirati sa POI Loader-om ili Total Commander-om kopirati ili u internu memoriju ili na SD karticu u folder garmin/POI

Pozdrav.