[ jovovuk @ 06.04.2011. 22:08 ] @
Kako saznajem Total tv radi na izmjeni kodiranja vezace kartice za procesor novi meni dosta kartica ovih dana iskace pa se moraju ponovo aktivirati
na aktivacijam traze da im se cita Cip brojevi sa njega

Pa dali imate jos kakvih informacija javite.
[ vkoja @ 06.04.2011. 22:22 ] @
Sredice se sve uskoro, najverovatnije da ce raditi na oscamu bez box key-a. Testiranje je u toku...
[ commando @ 06.04.2011. 22:23 ] @
odradili su oni to. uparivanje i ostalo sad ostaje da se svakim danom updatuje ostale preostale karte koje nisu. cim se karta updatuje prelazi u fazu rada samo u njinim risiveru.
[ commando @ 06.04.2011. 22:34 ] @
Sredice se sve uskoro, najverovatnije da ce raditi na oscamu bez box key-a. Testiranje je u toku...[/quote]na cemu ce radith taj oscam posto na dm500 ne moze stabilno. a na komp mi se to ne stavlja.
[ dekism84 @ 07.04.2011. 13:30 ] @
pa uzmi stabiliniji risiver... vazno je samo da proradi na eulatorima... i ova tema ne bi trebala da je ovde na forumu...
[ jovovuk @ 07.04.2011. 16:42 ] @
tema je dobra i nevidim nista lose u njoj
[ jovovuk @ 07.04.2011. 16:48 ] @
tema je dobra i nevidim nista lose u njoj
[ liverpool_fan @ 07.04.2011. 17:28 ] @
tako je bilo i sa sky ita , nije radio par dana pa evo upravo ga gledam
[ dekism84 @ 07.04.2011. 18:15 ] @
Ako se razumes u problematiku onda znas da ovo nije isto kao sa SKY it. Ovo je isto kao i DOLCE i BOOM paketi, a njih nema u cs vec izvesno vreme!
[ liverpool_fan @ 07.04.2011. 19:48 ] @
mislim da su tu velike pare u pitanju i ljudi koji prodaju CS njima se ne isplati da total ne radi , tako da ce da ucine sve da opet bude dostupan zbog svojih klijenata
naravno ovi iz totala se bore protiv toga ...,ALI SVAKA RUPA IMA SVOJU ZAKRPU
[ vkoja @ 07.04.2011. 22:00 ] @
Znate kako rumunski dolce i boom tv paketi mogu se probiti ali oni nisu toliko aktuelni kao total i naravno da ljudi koji su napravili sve te silne programe i emulatore za cs imaju vec resenja za total tv i vreme ce pokazati svoje. Jer total je dosta atraktivan paket tako da ce se uskoro ponovo pojaviti slika onima kojima su kartice napravile novi update...
[ jovovuk @ 07.04.2011. 22:43 ] @
Nisam bas upucen puno al kako ce ako budu vezivali kartice za procesor tojest cip od samog resivera
[ dekism84 @ 07.04.2011. 22:44 ] @
Daj boze da izadje ubrzo fix... ali ne verujem da je total nekom atraktivniji paket od dolce... to mozda nama na balkanu, ali u euro okvirima cs to je sasvim nebitan paket...
Rumuni su cim je stao Dolce nudili pare samo da neko nadje fix i nikog to ne zanima... Najbolje da pratite situaciju na specijalizovanim forumima, pa cete znati koliko je ozbiljna situacija i kakvo trenutno je stanje u resavnju problema...
[ igispasic @ 07.04.2011. 23:04 ] @
mislim da bezveze trosite reci na ovu temu ... nesvidja mi se ni naslov, "blizi se", pa blizi se i smak sveta 2012-te, pa cemo videti, a drugo, ja ga trenutno gledam u sharingu i nema da secne, kao orginal radi!! A kad bude crnilo, tad otvori temu i napisi glasno i jasno "Total mrak" i onda cemo da se nadovezujemo svi zajedno oko iste stvari ...
[ Aleksandar Đokić @ 08.04.2011. 04:00 ] @
i ono sto bih hteo da napisem necu jer bi commando odmah rekao da nije "tako" nego je "ovako", a stvarno nemam snage da se ubedjujem s njim

a sto ce tice totala oprostite se... nadam se da gresim ali...
[ easyyu @ 08.04.2011. 04:14 ] @
Citat:
guslac: i ono sto bih hteo da napisem necu jer bi commando odmah rekao da nije "tako" nego je "ovako", a stvarno nemam snage da se ubedjujem s njim

a sto ce tice totala oprostite se... nadam se da gresim ali...

Glupost..u roku od mesec 2 ce opet ici cs :)
[ zilenk @ 08.04.2011. 07:29 ] @
Dobro, uglavnom je sve rečeno, ajmo da sačekamo pa će sve biti jasnije. Polako tema kreće u nadmudrivanje pa ajd' malo da prikočimo.
ps. Pozdrav za Kanjižu, ja sam iz Novog Kneževca.
[ easyyu @ 08.04.2011. 10:17 ] @
Citat:
zilenk
ps. Pozdrav za Kanjižu, ja sam iz Novog Kneževca.

Vid stvarno :)
Komsa :)
[ zoxknez @ 08.04.2011. 18:03 ] @
Kad total vidi da masa ljudi pocne otkazivanje sami ce izbaciti fix.....jedino ako nisu preracunali koliko ljudi ima cs koliko normalno koristi pa su nasli racunicu onda ce tesko izaci fix....
[ jovovuk @ 08.04.2011. 21:08 ] @
Ne (blizi se) vec pise blizi li se eto to mi je palo na pamet kad sam pisao
postO radim za total kao monter ljudi me u zadnje vrijeme zovu i moram im pomoci jer kartice iskoce tojest pise nisu autorizovane
cak me kontaltiralo i par prijatelja koji koriste CS i kazu mi evo kad je stavim u drimbox nece da radi a prije je radila (prije ovog kako da ga nazovem update-a) i kazU vratim je u total resiver ona radi.
znaci vec na terenu imamo crnilo i tema je po meni na svom mestu.
[ Zeusplus @ 08.04.2011. 21:36 ] @
Tema je ok ali neka pravila se krse i zato moramo je zakljucati, hvala