[ markovista @ 13.04.2011. 19:33 ] @
Kako povezati Iphone ili HTC Desire(Android) na Notebook i kad me neko pozove da ga čujem na Notebook zvučnike a da pričam sa njim preko mikrofona od notebook-a ili nekog externog jačeg mikrofona nbt ?

tnx...



[ alexandar_cajic @ 13.04.2011. 19:41 ] @
Bluetooth vezom između telefona i tog notebook-a.
[ markovista @ 13.04.2011. 20:17 ] @
Dobro legendo Bluetooth vezom. Napiši mi neke sitne detalje.
Ako može Bluetooth-om onda verovatno može i wireless-om.

Koji software za HTC Android ili Iphone mada na Iphone mogu puknut i Android tako da je sve jedno......
Dobro bi mi došao bilo koji kratki tutorijal (ako ne podešavanja) bar koji soft da koristim.

A verujem da će još nekom ovo trebat.


[ alexandar_cajic @ 13.04.2011. 20:22 ] @
Legenda!?

Za šta tutorijal ?

Samo ih upariš i to je to.
[ markovista @ 13.04.2011. 20:41 ] @
Alex koji software da koristim za HTC(Android) ili za Iphone Apple IOS 3 a da je provereno i testirano ili mi ne treba nikakav soft samo povežem i to je to. I dali može preko Wirellesa jer bluetooth mi ne odgovara.
[ alexandar_cajic @ 13.04.2011. 20:59 ] @
Ja na laptopu imam instaliran Bluesoleil, neka novija verzija. A Bluetooth uređaj je najjeftiniji no name.
Na mom androidu je bilo potrebno da samo omogućim bluetooth i uparim ta dva uređaja da bih dobio to što tražiš.


[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 14.04.2011. 11:13 ] @
Ne može wirelessom, jer iako su oba bežična standarda, set protokola koji koriste nisu isti. Bluetooth je predviđen za to što tebi treba. Alternativa ti je i da spojiš 3.5mm džekom telefon i zvučnike, pa da ti zvoni i glas sagovornika dolazi iz zvučnika, a da se koristi mikrofon na telefonu.
[ markovista @ 21.04.2011. 20:00 ] @
Jesi siguran da Iphone ne može wireless-om ovo da odradi ?