[ AxEl_F @ 14.04.2011. 18:55 ] @
Zdravo svima,

Imam gore pomenutu karticu iz naslova (kupio sam je pre 2 dana). Problem je što se posle nepunih minut gledanja bilo kog TV kanala slika kompletno smrzne dok ton nastavlja dalje da ide.
Pokušao sam sledeće:
1. Deinstalirao sam drajvere i ponovo ih instalirao - bez promene
2. Instalirao sam nove drajvere - bez promene
3. Instalirao sam drugačiju TV aplikaciju (mislim na drugu verziju) - bez promene

Da li neko ima nekakav savet?

Bitno je da je operativni sistem win 7 ultimate 64bit koji je radio savršeno (a i dalje radi) samo što TV kartica zeza.

Zanima me da nije u pitanju neispravna kartica?

Inače mi je kartica potrebna kako bih mogao da grebujem snimke sa kamere koja ima samo analogne izlaze (nema firewire).


Unapred hvala svima koji učestvuju u ovoj temi.

AxEl_F

ps: Administratorima, ako sam promašio deo foruma, molim vas da temu premestite na pravo mesto. Hvala
[ GeleO @ 14.04.2011. 22:09 ] @
Ja imam Leadtek WinFast PVR2000 xp ekspert i win 7 x64 i radi ok sve nemam problema sa slikom tu nemam pa ne znam ali radi kod mene besprekorno ova tv karta sad ona ima mozda problem jedan ako ti se nije instalirao kako treba prvo probaj sa tv kanalima i ako oni isto se ponasaju vidi u podesavanjima ili se nesto nejase kako treba sa drajverima
kazem kod mene je sve ok ti si prvi sa tim ptoblemom malo neobjasnjivim moja karta je i jos starija od tvoje pa radi kako treba stim sto i ja nemam originalni drajver pa sam skinuo sa oficijalnog sajta za win 7 x64 i odma proradila bez problema
[ I AM BORGS @ 16.04.2011. 20:47 ] @
a codeci ? jesi probo nove codece ?