[ Bojan_M @ 14.04.2011. 19:06 ] @
Treba mi pomoc.

Da li neko moze da mi kaze sta sve sadrzi pakovanje kada se uzme TTV?
Zelim da raskinem ugovor i da vratim opremu, ali ne mogu da se setim koji je kabl ili kablovi bio u onoj narandzastoj kutiji?

Dakle, imam risiver, karticu, daljinski, ono uputstvo za upotrebu, ali ne znam koji je kabl ili koji su kablovi bili u paketu. Davno bese to kad sam ih uzeo.

Hvala unapred na pomoci.
[ dekism84 @ 14.04.2011. 22:40 ] @
Bitno im je da vratis karticu i risiver. Daljinski mozes i pokidan, ne prave problem. Mislim da je bio scart kabal, ali ne moras to da vracas. Posaljes im Ask-om i uz to i pismeni zahtev za raskid ugovora, napomenes da placa primalac posiljke i to je to....
[ Bojan_M @ 15.04.2011. 00:59 ] @
Hvala puno...
[ Sava @ 15.04.2011. 08:57 ] @
Možda može i ovako kako ti je savetovano, ali prethodno dobro pročitaj ugovor. Uvek imaš član koji govori o raskidu ugovora u kojem su predviđeni razlozi i uslovi jednostranog raskida, naročito je bitan rok u kojem možeš da raskineš ugovor.
[ Bojan_M @ 15.04.2011. 09:24 ] @
Ja sam korisnik TTV-a vec 5 godine, znaci nisam onaj pocetni korisnik, to jest nisam sa onim inicijalnim ugovorom na dve godine bese. Dakle ja sam proslo leto prestao da placam racune, a onda me oni nisu iskljucili kao sto glasi u ugovoru odmah narednog meseca, vec su mi dosla jos 3 racuna. Sad sam ja vec na to bio zaboravio, kad pre par dana stize meni od agencije za uterivanje dugova upozorenje da ako ne platim 3.5000 dinara da ce da me tuze i da cu ako ne vratim opremu da platim 30.000 dinara. E sad bila je tu i ona fora, platite odmah 3.500 i mozete da ostanete nas korisnik, bla, bla. Ja platim odmah, 3.500, ali naravno ne zelim da ostanem njihov korisnik, s obzirom da nisu nasli za shodno ni da me podsete da dugujem za ta tri meseca, jer ja sam na to nacisto zaboravio.

I tako, ja mislim da nemam nikakve ugovorne obaveze prema njima, osim da im vratim Risiver i Karticu.

[ terzic @ 16.04.2011. 21:41 ] @
Meni komsija ne koristi TTV vec 2-3 god,prestao da placa racune pre isteka ugovora i za sada status kvo !?! Nema ni opomena ni racuna !
_
[ Bojan_M @ 16.04.2011. 22:05 ] @
Eh, bese tako i kod mene, doduse nije 2-3 godine, vec6-7 meseci, kad pre neki dan stize papir od agencije za uterivanje dugova u kojem mi ljubazno rekose da ako ne platim dug od 3 meseca i ne vratim opremu, moracu da platim 35.000 dinara, pa ja reko aj da rascistim stvari sa seljacima...
[ terzic @ 17.04.2011. 21:57 ] @
za sve postoji resenje , pa i za TTV i te " agencije " !
_
[ jovovuk @ 18.04.2011. 22:01 ] @
Kod nas u BiH ide ovako: znaci moras koristit 2 godine ako neces dalje posle 2 godine zovnes ih oni ti kazu uplati toliko (naravno ako ima duga) i karticu iskljuce zatim obaveste montera da dodje po (zidni nosac,sat antenu,resiver,karticu,daljinski i skart)
pola korisnika kaze eeee nisi mi dao skrat toje moj skart malo korisnika kaze niste mi dali zidni nosac ovo je moj nosac.
Znaci raskid ide tako.
Ako korisnik neplaca oni mu za mjesec i po il 2 izgase signal, znam ljudi po 2 godine neplacaju pretplatu niko im nista na sud nesalje niti ih ko zove
al predplata im redovno dolazi na kucna vrata.
Po meni Total tv je jedna super stvar i stvarno ko voli da gleda placene kanale nije puno 6 eura mjesecno za osnovni paket il ko zeli 8 eura osnovni sa plusom
jo je jedna tura pica nista vise.
[ Bojan_M @ 19.04.2011. 08:45 ] @
Niko ne osporava sta je TTV, ali vic je u tome da su neprofesionalni. Ja ih nisam koristio vec duze vreme, ali ih nisam ni vratio ili odjavio. I umesto da su me upozorili da im platim dug, koji sam zaboravio da platim i ja bih ga platio i da ocekuju da mozda jednog dana opet pocnem da ih koristim, kao sto sam vec radio ranije, oni prete agencijom za uterivanje dugova. E vidis u tom slucaju, pozdravis seljacine i ides dalje...