[ Wubi @ 19.04.2011. 13:57 ] @
Jedan prijatelj iz Svicarske mi je poslao telefon prije par dana. Obradovao sam se silno, ali uskoro i razocarao. Shvatio sam da je stvar u tome sto je tel. zakljucan. On ga je kupio od nekog covjeka, i tamo je radio bez problema, ali za nasu mrezu izgleda ne radi, kada ga upalim trazi taj neki kod... Da li mozda neko slucajno, ili namjerno zna kako da otkljucam ovaj HTC Tattoo. (Trenutno imam karticu od M:tel (Republika Srpska)).
[ mikavuk @ 05.06.2011. 14:13 ] @
posalji imei pa cu ti poslati kod a sam proces unosa koda nadji youtube
[ soko_sivi @ 01.01.2013. 23:47 ] @
@ mikavuk
Imam HTC tattoo vec dve i po godine. Uzeo sam ga preko vipa. Pošto mi je isteklo dve godine tog ugovora, uzeo sam drugi novi telefon. Pošto mi sada tattoo više ne treba, hteo sam da ga dam sestri, ali ona nije u vip mreži, pa ga ne može ni koristiti. Molio bih za pomoć za otključavanje ovog telefona.
Napominjem da sam pokušao sam da ga otključam preko upuststva s neta (w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = s N a J 1 R Y i o E Y), ali nisam uspeo. Zapravo, sledeći uputstva sa klipa, sa sajta f a s t G S M . c o m dobio sam nekakav osmocifreni kod za otključavanje, ali se meni prilikom uključivanja telefona (sa karticom unutra) na ekranu telefona ne pojavljuje ono što se pojavi na 3:05 sa klipa, već običan početni ekran, tako da ja ni nemam priliku da unesem taj osmocifreni kod.
Unapred hvala!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.01.2013. 00:12 ] @
Ako je to unlock code, onda trebau telefonu da bude neka kartica sa mreže sa koje telefon nije došao, znači ta sestrina mreža.