[ stevan_nk @ 20.04.2011. 14:54 ] @
Ja dosad nisam dao neki značajan doprinos GNU/Linux zajednici ali se trudim da što više ljudi upozna Linuks i open-source , Danas sam instalirao Ubuntu jednom drugu . Bratu sam rekao za linuks i on je sam instalirao , a drugom drugu sam rekao da instalira Xubuntu pošto ima slabu konfiguraciju .

1 > 3 = 4 a koristim ubuntu tek tri meseca
[ Srđan Pavlović @ 22.04.2011. 14:00 ] @
[ Milan Kragujevic @ 29.04.2011. 19:13 ] @
I ja to radim...
Nije lako, ali ide se polako...
Napredujemo ;)
[ component @ 29.04.2011. 22:18 ] @
Nikome ne preporučujem Linux. Ko se interesuje objasnim koje su prednosti i mane koje sam ja uočio i ponudim CD da proba live ili dual boot nekoliko dana. Retko ko ostane da ga koristi za stalno. Uglavnom tamo gde je obavezan original pređe se na Linux a gde može i piratski Windows i piratske igrice posle nekoliko dana se odustane. Ovo "širenje religije" može da donese više štete nego koristi. Objašnjavali mi ljudi kako Linux nije dobar i to znaju iz ličnog iskustva. Probali su ga pre nekoliko godina i videli da im ne odgovara. A onda je teže objasniti da iz meseca u mesec i iz verzije u verziju Linux postaje sve bolji sistem...
[ Lesli Eldridz @ 20.05.2011. 00:56 ] @
Moze da postaje sta hoce, sve dok za njega nema igara (koje se traze) i sve dok mu neki pristupaju kao sto sekte pristupaju religiji, a takvih "prosvetljivaca" je najvise, od toga nema nista.