[ tomislav91 @ 24.04.2011. 18:31 ] @
problem vec pocinje da me nervira..desava se sledece..pri igranju igrica,ili pak obicnom surfowanju,racunar se restartuje...

skenirao sam sa NOD32, Malwarebytes' Anti-Malware i SuperAntySpyware-om..ono sto su nasli izbrisao sam...ali nije pomoglo...e sad..bio je pre isti problem i ispalo je da igleda,posto sam imao integrisanu graficku,da taj ulaz nesto pravi problem..i kupio sam graficku i resilo je problem,do pre 2,3 dana,kada je o5 poceo da se restartuje..primetio sam jedino da zadnje sto je radjeno je skidanje preko neta neke igre caletu..e sad..igru sam izbrisao,ali ofc nije resio problem...takodje sam obrisao temp fajlove,ocistio i defragmentovao registri bazu..sta moze biti pRoblem..?
[ Miroslav Cvejić @ 24.04.2011. 18:50 ] @
Neispravan RAM, napajanje na izdisaju, ploča na izdisaju, virus kog NOD32 ne vidi, hard otkazuje...
Biraj.
[ Milos911 @ 24.04.2011. 21:54 ] @
Ako koristis piratski nod, obrisi i instaliraj avast. Pa odradi boot scan, i pobrisi to sto ti nadje. Onda, kad ti se restartuje, udji odmah u bios i proveri temperature. Pa ako je i jedno i drugo u redu, kreni sa testirajem (ram, hard, napajanje)