[ blingaro @ 04.05.2011. 17:59 ] @
Na poslu sam pre izvesnog vremena nešto klepio po tastaturi i od tada mi se u Adobe reader-u, pre otvaranja dokumenta koji ima više od 1 strane javlja poruka: "Please wait while the dokument is being prepared for reading". Problem je što svaki put moram da kliknem na cancel, jer ukoliko dopustim da se učitaju sve strane, sa dokumentom je jako teško baratati jer se teško prelazi sa strane na stranu. Probao sam da pronađem gde bi mogla biti greška ali bezuspešno. Hteo bih da napomenem da je u pitanju verzija 7.0. Lako bih je ja deinstalirao i stavio novu, ali nemam administratorska prava. Dakle, šta da uradim da se ova poruka više ne javlja, ali da dokument bude normalno čitljiv, odnosno da mogu da skrolujem bez problema. Hvala.
[ zoran_dojkic @ 04.05.2011. 18:48 ] @
Zovi administratora da ti instalira najnoviju verziju odavde http://www.filehippo.com/download_adobe_reader/
[ 3okc @ 04.05.2011. 19:38 ] @
Pitanje je za administratora koji je zadužen za održavanje, bez prava izmene izlišno je upuštati se u bilo kakvo "popravljanje". Ono što eventualno možeš sam je da potražiš neku portabilnu alternativu i da pdf-ove otvaraš sa njom. Pročitaj ovu temu, imaš i nekoliko predloga: Zamena-za-Adobe-Reader