[ Igy81 @ 11.02.2004. 20:32 ] @
Moj problem je što na TV-u ne mogu dobiti titlove u svim filmovima koje gledam neki imaju, a neki ne. Prije nego neko odgovori da je rješenje kloniranje da kažem da nemam tu opciju (rekoše treba ti "skuplja kartica), a moja je "SVGA asus v9520 VS FX5200, AGP8X, 128MB, Tvout, VIDin. OK. E, pa sada pitanje za sve koji znaju više--- Da li ova kartica treba imati opciju za kloniranje (ako Da, zašto je nemam), a ako ne kako da namjestim te TITLOVE na TV-u?????
DODATAK --- Prijedlozi imaju smisla, ALI ... TV jeste fizički spojen, a opcije za kloniranje nema nego je umjesto prikazan primarni monitor (comp) i do njega manji sekundarni monitor (TV). Sve što se na TV-u vidi kada nema video signala je WALLPAPER i niš drugo. Opcija da mi TV bude primarni monitor ne dolazi u obzir jer je on na drugom spratu, a što se tiče owerlay površine i titlova na njoj u BSplayeru sam to isprobao i rezultat je šarenilo preko čitavog ekrana..... DA NE DUŽIM.... imal' tamo još kakvih riješenja???
PS. na PS. Neki od DiVX-a imaju titlove koji se ne učitavaju, a koji nisu vidljivi u svakom playeru U ČEMU JE FAZON??? ISTI TITLOVI SU VIDLJIVI I NA TV-u

RIJEŠENJE JE.......................................??????????????????

[Ovu poruku je menjao Igy81 dana 13.02.2004. u 23:21 GMT]
[ manijac @ 12.02.2004. 07:07 ] @
Dali si mozda probao sa TV TOOL 9.5.5.6
Clone opcija se otvara u WIN tek kada ti je fizicki spojen TV sa VGA karticom kablom.U tom slucaju mozes da kloniras a titlove dobijas samo kada podesis da ti je TV primary display.
[ afrocuban @ 12.02.2004. 08:57 ] @
U playeru treba podesiti opciju koja se otprilike zove:"draw subtitles over overlay surface". A moze i ovako: ja ne koristim TVTool. Koristim Dualview umesto klona, integrisem nView u kontekstni meni, klasicno podesim monitor kao primarni displej, pustim film, uradim full screen na monitoru, podesim pan&scan na njemu, prevod, a onda desni mis na taskbaru na player, nview properties->send to->display->2 tj. na TV i sve radi bez ikakvih problema.
[ ljtruba @ 22.02.2004. 12:51 ] @
Crystal Player drugacije salje titl na TV i prikazuje ga provereno
[ Homer Simpson @ 23.02.2004. 17:36 ] @
evo o Subtitle na TV-u na:
http://www.elitesecurity.org/tema/37349
[ Igy81 @ 22.03.2004. 14:49 ] @
Problem je i više nego riješen, a najbolje riješenje je bio Crystal Player koji šalje savršene titlove na tv, te je čak moguće i podešavanje fonta.
[ stojakovicv @ 01.10.2005. 03:56 ] @
Imam isti problem: ne vidim titl na filmu koji pustim da ide na TV preko TVout-a. A kad nacackam nesto u nvidia settings na mojoj grafickoj, onda u prozoru playera gde treba da se prikazuje film, imam subtitle ali nemam sliku filma. Taj prozor za film je crn, sa prevodom koji ide normalno.

Dakle imam ili sliku ili prevod!


kako da u MV2player-u namestim tu opciju za :"draw subtitles over overlay surface". Gde se to nalazi, nikako ne mogu da nadjem?

[ babarogatajna @ 31.10.2005. 17:58 ] @
U opcijama graficke pod opcijom Full screen device podesis na Secondary display.
[ mismatch @ 09.12.2005. 19:24 ] @
Najbolje ti je da uzmesh Crystal Player, ja ga vech koristim oko 1 god. i radi mi savrsheno shto se tiche TV, sve sa titlovima izoshtravanjem slike itd.....
[ stojakovicv @ 10.12.2005. 06:14 ] @
ok, hvala





[Ovu poruku je menjao Mister_rap dana 10.12.2005. u 15:36 GMT+1]