[ Katic Vojin @ 07.05.2011. 09:51 ] @
Da li je neko imao iskustva sa reklamacijama neispravnog hardvera u IMTEL prodavnici?
Ja vise od mesec dana ne uspevam da kontaktiram zaduzenog za reklamacije u IMTEL-u,
ni uzivo (nije na poslu u radnom vremenu) ni telefonom koji su mi dali radnici u prodavnici. A trudio sam se.
Pokusacu jos ali malo mi je to cudno.
[ Miroslav Cvejić @ 07.05.2011. 09:54 ] @
Pošalji im email. Ja sam do sada najbolje moguće informacije dobijao baš preko emaila. Tako imaju vremena da smisle odgovor i ne moraju obe strane da prolaze kroz neprijatnosti improvizacije tokom telefonskog razgovora. :)

Mada, očekuj odgovor tipa "prosleđeno je dobavljaču, čekamo da oni razreše reklamaciju". :(
[ bakara @ 07.05.2011. 10:01 ] @
A zasto u prodavnici realizujes reklamaciju?
[ 574nk3 @ 07.05.2011. 10:28 ] @
Ja nisam nikada imao problema sa reklamacijama kod njih. E sad problem moze da bude sto oni renoviraju radnju vec vise od godinu dana ... Ne znam da li su zavrsili nisam bio odavno. Ali sada su u maloj sobici na spratu privremeno.
[ Katic Vojin @ 07.05.2011. 10:48 ] @
Kod njih realizujem reklamaciju jer su oni uvoznici.
Poslao sam im 2 maila, jedan na adresu reklamacija, drugi na adresu maloprodaje. Pitao sam samo za status reklamacije. Nisam dobio ni jedan odgovor.

Tacno je da rade rekonstrukciju prostorija, ali za njih znam deset godina, nisam ocekivao da ce biti ovakvih problema. Telefon nista, mail nista, licno nije tu (na terenu je).
[ Katic Vojin @ 07.05.2011. 10:51 ] @
Ja kapiram da ti ljudi koji su zaduzeni za reklamacije idu dosta po terenu, ali mi je cudno da niko od drugih radnika nikad ne zna kada ce da budu tu. Ipak su kolege.
A telefon sam zvao i prepodne i popodne, nisam nasao odgovarajuci termin.
[ nepoverljiv @ 09.05.2011. 08:44 ] @
Sta zelis da reklamiras i gde si kupio taj artikal?