[ aleksass @ 10.05.2011. 22:41 ] @
MSI CX623-087XEU/HD LED/i3-370(2,4GHz)/nVidia G310M 1GB DDR3/4GB DDR3/500GB/ 1.3Web Cam


Vrjeme je da promjenim stari krs koji vucaram vec 4 godine ...laptop od kojeg ce se bit tesko odvojiti.Treba mi nesto kao ovaj koji sam izabrao i malo procitao pogledao po netu karakteristike ove grafike i cini mi se da bi bilo dovoljno da me sluzi i da mogu sa vremena na vrijeme da odigram neku igru ..............prje svega ,Da li je ovo dobar izbor i ima li bolji za te pare koje su oko 600eura ......

Igrice koje me interesuju su Call of Duty ...i Medal of Honor 2010..

Postoji li nesto sto je za ove pare kvalitetnije i bolje prevenstveno radi izbora igara a mislim da za svakodnevnu upotrebu sigurno zadovoljava.
Vasi predlozi sta mislite ....

[ Miroslav Strugarevic @ 10.05.2011. 23:05 ] @
Koliko sam ja upoznat takav laptop kod nas kosta oko 450e

Za te pare je vise nego dobar samo obavezno licno proveri laptop (tastaturu i uopste kvalitet izrade). MSI je firma koja pravi jako jeftine (bar na izgled) racunare.
[ MSI_Guy @ 10.05.2011. 23:09 ] @
Taj model mozda nije bas najbolji izbor ukoliko zelis povremeno igranje, pre bih ti preporucio CX640 model, koji im slicnu konfiguraciju i GT520 koji je ipak potentniji graficki podsistem, a evo i link ka user review-u :)

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?p=1321208#post1321208
[ Miroslav Strugarevic @ 10.05.2011. 23:18 ] @
Odlican je CX640. Izgleda solidno i kvalitet izrade je dobar. Skoro sam ga gledao u jednoj radnji.
[ MSI_Guy @ 11.05.2011. 14:05 ] @
Citat:
Miroslav Strugarevic: Odlican je CX640. Izgleda solidno i kvalitet izrade je dobar. Skoro sam ga gledao u jednoj radnji.


Apsolutno, veliki pomak u C seriji generalno u svakom smislu, od hardvera do izrade i jako je dobar izbor u klasi, a i cena mu je od skoro pala za skoro 70e

http://itsvet.com/proizvod/msi...eedos/comp_comp_laptop/24/5681
[ Binary Mind @ 11.05.2011. 14:20 ] @
Hm. Strugarevicu nemoj tako o MSI-u. Toshiba ciji laptop imas je skoro morala da povuce gomilu racunara iz pojedinih serija iz prodaje zbog serijskih problema sa istim. To im naravno nije bio jedini kiks u proteklih 3-4 godine. Tako je to kad pustis da ti laptopove prave oni koje sad indirektno kudis to jest veliki Kineski ODM-ovi poput samog MSI-a, Pegatrona (Asusova sestra firma za proizvodnju hardvera), Foxconna, Compal-a, Quante, Wistrona (Acerova sestra firma za proizvodnju) i drugih U svetu laptopova u skorije vreme vise ime istampano na laptopu ne garantuje kvalitet i pouzdanost bez obzira na cenovnu klasu laptopa...
[ Miroslav Strugarevic @ 12.05.2011. 00:54 ] @
Hehe.. Ja sam se ogradio da prave jeftine (BAR NA IZGLED) racunare :) A to sto se tice Toshibe meni je jasno da je u danasnje vreme kvalitet POJAM i da je svaki laptop podjednako (ne)kvalitetan (osim ekstremno skupih modela, mada i oni crkavaju).
[ aleksass @ 12.05.2011. 18:41 ] @
Ovaj cx640 izgleda kao dobar izbor ...mislim da bih ga trgovao ,....uprkos svim kritikama da je msi na oko lijep a da ne pruza kvalitet,slazem se da je danas kvalitet proizvoda pojam i da uredjaji kao i sve ostalo se izradjuje ne toliko kvalitetno kao sto bi trebalo,ali ko bi onda zaradjivao da nije tako, sa ciljem da ne traje bog zna koliko ,sta mislite o ovom DELL proizvodu jako mi se svidja a i mogao bih ga priustit

https://partner.pinsoft.com/b2...ic/review.iface?itemId=9261316
[ Binary Mind @ 13.05.2011. 13:22 ] @
To je nabudzeni Dell Inspiron 15R. Tehnicke specifikacije zadovljavaju sve tvoje prohteve sto se tice igara koje si naveo, a i lep je laptop. Ako mozes kupi ga. Zasto da ne?