[ Shandu91 @ 15.05.2011. 21:47 ] @
Zainteresovan sam da predjem sa pripejda na postpejd, ali bi ujedno da zadrzim stari broj, procitao sam u novinama da je moguce za 200 dinara, od 1 jula ili juna, svejdno.
Taj broj bi najvise koristio za pozive i sms-ove prema svim mrezama u Srbiji .Interesujeme koja je mreza najbolja za to? Tj koji pospejd paket bi mi najvise odgovarao?
Znaci da li na nasoj domacoj sceni sa mobilnim operatreima postoji mogucnost da se za malo para dobije mnogo muzike (mislim da je odgovor ne, ali da proverim)
[ zvezdasbg @ 16.05.2011. 08:32 ] @
Ako ces fon da koristis uglavnom za pozive i sms onda mozes otici kod bilo kog provajdera. Svi imaju manje vise slicnu ponudu. Kod telenora je povoljnost sto prenesi paketi omogucavaju prenos nepotrosenog saobracaja i u naredne mesece. Kod MTs-a imas mix pakete koji imaju odredjen broj minuta ka svim mrezama. I kod VIP-a je slicno.
www.telenor.rs
www.mts.telekom.rs
www.vipmobile.rs

Pogledaj sam pa odluci.
[ Shandu91 @ 16.05.2011. 15:21 ] @
Pa hvala tako sam i mislio samo sam hteo da proverim ...
I ja mislim da je najbolje sa telenorom i tim prenesi paketom . ..
[ pctel @ 16.05.2011. 18:21 ] @
Danas sam dobio sms obavestenje - mix paketi takodje dobijaju prenosenje.
[ viktorparacin @ 17.05.2011. 09:16 ] @
Citat:
pctel: Danas sam dobio sms obavestenje - mix paketi takodje dobijaju prenosenje.



i ja isto, ali me interesuje dali to vazi i za nas sa starim mix paketima...nesto nisam naisao nigde na taj podatak
[ zvezdasbg @ 17.05.2011. 11:16 ] @
Ma prenos saobracaja ce vaziti za sve morisnike. Ne se brinete :))))