[ vertig0 @ 12.02.2004. 12:28 ] @
evo nekih informacija:
legalno kupljen ovde u BG-u (www.panasonic.co.yu), imam rok od 7 dana da ga vratim ako mi se ne svidja, refundiraju mi pun iznos (koji je btw 6300 din), godina dana garancije, pravo na servis 5 godina...
cita sve diskove (CD-R, CD-RW), multi session diskove, bilo koji disk na kojem se nalazi makar jedna mp3 pesma, a ostalo na disku su recimo igrice, programi, bla, bla...
uz njega se dobije adapter za struju pomocu kojeg takodje mozes da punis Ni-Cd rechargable baterije, ili mozes da koristis obicene alkalne, ima i daljinac sa svim funkcijama, sluske su obicne bubice, ali vec su zamenjene boljim (hehe)
jedina mana - display, ne prikazuje ID3 Tag, tj. ne moze da se vidi ime pesme, sto meni i nije od posebnog znacaja...
anti-skip - 48 sek za audio diskove, 100 sek za mp3, sasvim dovoljno za setnju, trcanje i skakanje - isprobano!
preko line-out za sluske moze da se spoji sa linijom...
u drugim radnjama, koje nisu zastupnici panasonic-a, mnogo je skuplji, recimo u jednoj je 7800 din!
u svakom slucaju za prosecnog korisnika koji pretenduje ka nadprosecnom - ludilo od playera!
preporucujem...
[ drimena @ 17.03.2004. 14:15 ] @
planiram da kupim ovaj discman koji si opisao ali sam negdje na internetu citao da je zvuk slab,odnosno da jacina zvuka nije bas najbolja.citao sam jos neke stvari o njemu i volio bih da mi ti kazes kako te sluzi i ima li nekih znacajnih mana.htio bih da znam da li ce se isplatiti da ga kupim ili da trazim neki skuplji.