[ Chipatamma @ 31.05.2011. 03:05 ] @
Na fakultetu smo dobili zadatak da uradimo na slobodnu temu staticki sajt pomocu HTML-a i CSS-a (koriscenje HTML-5 i CSS-a 3 nije obavezno, ali ko zeli moze )
E sad , ja sam odmah poceo da radim sajt za drugare iz Ns koji imaju DJ organizaciju. Napravio sam ceo template i dizajn u fotoshopu i kreno na posao.
Kec lezi u tome da mi posto smo prva godina , nismo ucili za sada ni JavaScript ni AJAX ni jQuary (sve ovo imamo tek u drugoj god) za dinamiku sajta da bih napravio poslednju sekciju koja mi je ostala -GALERIJA

Znam da postoji fazon da se odradi to i preko css-a koriscenjem z-indexa ,al me zanima dali neko zna neki laksi nacin ili mozda zna dobre sajtove sa gotovim galerijama posto
bih van seminarskog hteo momcima ovo da odradim kako valja.?

Na ovom linku nalazi se par slika izgleda sajta http://www.sendspace.com/file/6y6h26 i voleo bih da cujem neke kritike , komentare i savete u vezi obe stvari.

Hvala unapred :)
[ HeYoo @ 31.05.2011. 11:02 ] @
Mozes naci dosta gotovih JS galerija koje je manje vise dosta lako integrisati. Skokni do googla i "js gallery" pa izaberi sta ti se dopada. Javi se ako budes imao problema.
Pogledah sad i slicice. Sto se tice dizajna, izgleda sasvim pristojno u najmanju ruku. Dobar posao. Ostavi link kad zavrsis :)
[ Predrag Supurovic @ 31.05.2011. 12:49 ] @
Ako ti je zadatak staticki sajt u HTML i CSS onda ti Javascript ne treba a pogotovo ne Ajax i JQuery.
[ Chipatamma @ 31.05.2011. 13:31 ] @
@HeYoo Hvala puno :) Hocu :)

@Predrag znam da ne treba, to sam hteo van seminarskog rada , da odradim , da bi mogli da koriste sajt , da ne ubacujem slike samo putem HTML-a bilo bi bezveze